Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akik járnak szerintetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vapeti93 kérdése:

Akik járnak szerintetek, hogyan szokás/illik/kell buliba menni, együtt vagy nem baj ha külön (a másik nincs ott)?

Figyelt kérdés

Mennyire jogos ha az egyik fél (a fiú) kiakad azon, hogy a másik meg se hívja egy buliba? És mennyire jogos bizonyos szintű bizalmatlanság ezek után +az után hogy előzőleg több alkalommal is megpróbálják lerázni?


lány:18

fiú:20

kapcsolat: 9 hónapja

buli: hajnalig tartó disco



2014. jan. 30. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Néha szükség van külön programokra is. Mindaddig, amíg ez nem csak az egyik fél privilégiuma, teljesen természetes. Na meg ne az legyen, hogy szinte mindig külön...
2014. jan. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jogos ezen kiakadni. Mi is szoktunk külön menni a párommal, és egy csajos estére vagy zártkörű bulira értelemszerűen nem hívom el. Ahogy ő se engem.

Persze nyilván szívesen megyünk együtt is bulizni. De nem dől össze a világ, ha időnként mégis inkább külön tesszük.

2014. jan. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
En soha nem mennek a szerelmem nelkul bulizni, hiszen mindig vele szeretnem jol erezni magam, nem massal. Azok a baratok akik nem fogadjak el a kedvesem jelenletet, valojaban nem is baratok. Persze kell a maganszfera, de nem a bulizasban. Meg egyszer mondom: en a szerelmemmel erzem jol magam!
2014. jan. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem zárkörű buli volt, csak egy sima disco.
2014. jan. 30. 10:23
 5/10 A kérdező kommentje:
És ráadásul tudta hogy úgy is buliba vágyom kb egy hónapja (vizsgaidőszak)
2014. jan. 30. 10:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Simán elmegyünk egymás nélkül. Bírom az ilyen "jajj, szerelmem, nem megyek el nélküled"-cuccokat:D
2014. jan. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Gondolom ez bizalmi probléma miatt vetődött fel, hogy aki külön megy az talán megcsalóvá válik.

Részemről ilyen aggály nincs. Ha jóban vagyok azzal a társasággal, akikkel a barátom megy valahova, akkor megyek, ha épp nincs hangulatom hozzájuk, vagy a programhoz, akkor nem megyek, csak azért, hogy együtt legyünk folyton. És fordítva is így van, szerintem ez a normális.

2014. jan. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt azért eléggé túlspilázod. Valamilyen okból most nem veled akart bulizni, nagy ügy. Ha discoba vágysz, emeld fel a popód és menj el. Felnőtt ember vagy, menni fog a barátnőd nélkül is.

Azt mondd meg inkább, hogy jön ide a bizalmatlanság?

2014. jan. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
neha szerintem szukseges hgy fius bulikat tarsunk ahgy szerintme nektek is neha a csajos buli ugy hgy nincs ott a pasid esz nem ertem szerintme ilyet kel csinalni neha na jo hgy azert csak tobbszor egyutt mentek de akkor is nem ertem mit rinyal ezen es szerintem igazad van ha neha nelkule mesz
2014. jan. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem esne jol, de te is elmehetsz neha a barataiddal, es ennyi.
2014. febr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!