Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olyan rosszul érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan rosszul érzem magam emiatt! Ti mit reagálnátok erre? Haragudnátok?

Figyelt kérdés
A párommal már régóta együtt vagyunk mindig is büszke volt a sportolói múltjára, ám egy baleset miatt abba kellett hagynia, emiatt nagyon maga alatt volt. Idõközben nekem is megtetszett ez a sport és elmentem ugyanarra az edzésre ahova õ is járt. Úgy érzem nagyon bántja a dolog, de nem mondja el. Félek, hogy veszekedések lesznek ebbõl, de a sportot sem akarom abbahagyni. Mit tegyek? Ti mit gondoltok errõl?

2014. febr. 2. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te is jól tudsz sportot választani.
2014. febr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
milyen sport?
2014. febr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nagy szemétség volt részedről, nálunk a rajzolással volt így. abbahagytam, mert nem voltak kellékeim...nagyon bántott a dolog. Barátnőm meg elkezdett rajzolni, és egyre jobban rajzolt, én meg maradtam alul, azt hittem felrobbanok amikor megláttam, miket rajzol. Haragudtam, válassz másik sportot, mert ez tényleg nagyon bántó dolog!
2014. febr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy nem éppen nõies küzdõsportról van szó. Csak az edzés érdekel, semmiféle versenyen nem szeretnék résztvenni.
2014. febr. 2. 13:54
 5/8 anonim ***** válasza:

???

Eszembe sem jutna ezt elvárni a páromtól. Nekem nem jó, úgyhogy neki se legyen?

2014. febr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mégis a félelem bennem van. Legutóbb bejött megnézni az edzést. Láttam rajta, hogy majdnem sírt. Mondtam neki, hogy akkor menjünk ki, sétáljunk egyet, de õ ült tovább és mondta, megnézi. Azóta fura velem, sõt aznap este nem is jött haza, csak másnap reggel. Ennyire bántaná a dolog, vagy csak kombinálok?
2014. febr. 2. 16:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Biztos bántotta gondold magad az ő helyzetébe valamiből nagyon jó vagy pl. főzés,rajz , barkácsolás..stb.

És jobban csinálná mint te..téged is bántana szerintem ülj le vele és mond el neki hogy abba hagyod..szerintem ad tol jobban lesz

2014. febr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Beszéltem az edzõvel, majd leültem vele beszélni. Visszajöhet, sõt õ tartja majd az edzések egy kis részét is. Már majdnem rendben van. :)
2014. febr. 3. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!