Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennél ha megtudnád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha megtudnád édesapádról azt, hogy a rendszerváltás előtti időszakban együtt élt egy férfival? És azzal a férfival rendszeres szexuális kapcsolata is volt.

Figyelt kérdés

Változna a róla kialakított képed, vagy ez semmiben sem változtatná meg az érzéseidet édesapád iránt?


Kérlek írjátok oda, hogy hány évesek vagytok és milyen neműek.



2014. febr. 3. 15:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ezt nehéz megmondani.

Meglepődnék... nem ítélném el, mert amúgy se ítélem el a melegeket... de szerintem kiakadnék. Máshogy látnám, mert ez egy meglepő információ lenne... de úgyanúgy szeretném.

21/L

2014. febr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Mit tennék? Semmit. Ő dolga. Én megkaptam tőle mindent, amit az apjától megkaphat az ember, innentől magánügy.
2014. febr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó véleményét osztom. Nem zavarna.Anyut már gondolom jobban de természetesen tőlem nem tudná meg. 25 l
2014. febr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem igazán értem, milyen értelemben van jelentősége a rendszerváltás előtti időszaknak. Hogy például ezzel fejezte ki lázadását a rendszer ellen?
2014. febr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez valami főiskolás beadandó dolgozathoz kell?
2014. febr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Meglepne, mert a rendszerváltás előtt (is és utána is) együtt éltünk egy lakásban anyámmal hármasban, úgyhogy váratlan fordulat lenne. Sőt, a születésem előtti időszakot is nagyjából ismerem a családi történetekből, tehát komoly családi összeesküvésre lenne szükség, hogy egy ilyen részt eltitkoljanak az életéből.
2014. febr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Természetesen meglepődnék, de ez nem változtatna semmit sem a kapcsolatunkon. Anyuról is kiderült, hogy tinikorában kavart lányokkal, az is meglepett, de nem érdekel különösebben. Egyrészről ez a múlt, felesleges rajta kiakadni, úgysem változik meg. Másrészről meg a szüleim privát élete az ő magánéletük, ugyanúgy ahogyan az enyém az enyém, tehát senki másnak nincs ebbe beleszólási joga, még a rokonoknak sem.


28/N

2014. febr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdezem mert ma beszélgettem az idős 86 éves szomszédbácsival. És mesélte, hogy a rendszerváltás előtt, jóval előtt, együtt élt egy nővel, aki igazából férfi volt, de ezt nem tudta róla. Tehát 1 transzvesztitával élt együtt 5 évig. És mindvégig azt hitte a nőről, vagyis férfiról, hogy nő. Akkoriban ezt nagyon elítélték, szinte nem is voltak ilyenek, vagy lehet voltak, de azt nagyon titkolták, a rendszer, háború stb miatt. Meg aki akkoriban kilógott a sorból..arra kemény élet várt.

De miután megtudta, hogy a nő igazából férfi, nem csinált belőle nagy ügyet. Szépen, békében elváltak.

És így, a 86 évével a háta mögött...kicsit fura, mert a bácsinak a fia már meghalt...és kérdeztem, hogy ezt a fia tudta, és mondta, hogy nem. És elgondolkoztam azon, hogy mit szólt volna ahhoz, ha megtudja ezt az apjáról.


csak ezért kérdeztem.

2014. febr. 3. 21:19
 9/13 anonim ***** válasza:

Hallottam már mástól is ilyen történetet, hogy egy traszszexuális emberrel volt együtt, és mégsem tudta róla, hogy a születési neme más, mint amilyen neműként most él... de ez nekem akkor is olyan hihetetlenül hangzik!


Mármint az az öt év alatt egyszer sem feküdtek le egymással? Mert ha máshol nem, legalább az ágyban ki kellett volna derülnie, hogy neki más van a lába között, mint amire számítani lehetett, nem?

2014. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

hát, nekem is ez tűnt fel először.

5 év hosszú idő.

kérdezgettem a bácsit, egyébként elég jól tartja még magát.

vezet, dolgozik stb.


azt mondta, hogy az ég világon nem vett észre semmit rajta.

Pedig a bácsinak volt jó pár kapcsolata a travi előtt.

Úgy látszik, hogy vannak furcsa dolgok, furcsa esetek.

2014. febr. 3. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!