Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek? Ez a kérdésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Ez a kérdésem a lányoknak szólna! Ti lányok melyiket szeretitek jobban ha egy fiú elhallgatja azt hogy ez másik lány megcsókolta vagy azt hogy Őszinte hozzá teszem azért nem mondja el a fiú mert fél hogy a lány ott haggya utánna.

Figyelt kérdés

2014. febr. 6. 20:46
 1/8 anonim válasza:
Én mindenképp azt mondom, hogy jobb ha őszinte, történjen bármi! :) 18/L
2014. febr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbálná meg nem elmondani..:D El sem gondolkoznék azon, hogy laptára tegyem-e. :D
2014. febr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
inkább legyen őszinte! :) az igazság néha fáj, de el kell fogadnia a lánynak! :/ :3 14/L
2014. febr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En az oszinteseg mellett szavazok! Ennyit megerdemel az, akit szeretunk. Utana pedig szabadon eldontheti, hogy megbocsajt, elhagy, o is megcsokol valakit... Meg en nem szeretem rosszul erezni magam, igy oszinte vagyok, igy nekem is jobb. (mondjuk nem csokolozom masokkal) :-)
2014. febr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha akarata ellenére csókolták meg, legyen őszinte. Ha ő semmi rosszat nem tett, nincs oka titkolózni, de ha falaz a lánynak, a szememben bűnrészes.
2014. febr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább legyen őszinte. Egyszer úgyis minden kiderül.
2014. febr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ megpróbálok hatni rá !

Hogy mondja el :)) köszi :D

2014. febr. 7. 13:28
 8/8 anonim válasza:
Hiába fog ez ellen tiltakozni midenki akkor is : ha az a csók egyszer történt meg, nem szándékosan, nem a fiu tehet róla, nem szeretne megismételni és nem is fogja/akarja megcsalni a csaját akkor ne mondja el neki mert abbol vita lesz és esetleg szakítás. Sokat úgyse számít az a csok. Viszont egy lánynak az faj... És ne. De te dontod el. Neked se esne jol ha vlki közölné veled h bocs de valaki más le smarolt..
2014. máj. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!