Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám elérni h ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elérni h ne érdekeljen többet?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, akivel tavalyi tanév kezdete óta eléggé jóban lettem. Pár hónap után eléggé beleszerettem. Aztán nyáron elmondtam neki, aminek igazából nem sok jelentősége van, mert vele kapcsolatban nem az a probléma h nem jöttem össze vele. Mert tényleg, őszintén már nem vagyok szerelmes belé (szerintem) jó ideje, csak a barátja akartam lenni, de beteges módon! Minden 2. héten összevesztem vele, kb mindig miattam, mert panaszkodtam h mennyire sz*rik a fejemre. Magamat se értettem h hogy lehet ez, hogy egy hétvége erejéig nem beszélünk sé már akasztanám fel magam. Az volt mindig a problémám h suliban tök jól elvoltunk meg minden, de sulin kívül kb. semmi. És ez borzasztóan zavart. Most sem tudom, hogy csak elmebeteg vagyok-e, vagy még mindig szerelmes voltam belé annak ellenére hogy tudtam volna róla... Egy hónapja úgy döntöttem h elegem van az egészből, nem beszélek vele soha többet! Ezt meg is mondtam neki, azóta nem is köszönünk egymásnak. Na és hát a második fontos dolog most jön mégpedig az, hogy egy olyan 2 hete összejött a legjobb barátjával, aki nekem is nagyonnagyon jó barátom. Kérdezte is a srác h akarok e róla beszélni, de úgy csináltam mintha egyáltalán nem zavarna vagy érdekelne. De az a helyzet h még mindig megszakad a szívem minden egyes pillanatban amikor látom őket együtt vagy csak a csajt, nem tudom h fogom bírni. Legszívesebben odarohannék hozzá és bocsánatot kérnék tőle, de ezt már miliószor megtettem, és utána semmi sem változott és én ugyanúgy betegesen vágytam utána.

Tudom h ez így nagyon zavaros és talán érthetetlen, hogy hogy lehet vki ilyen beteges állat mint én. Télen többször még az is eszembe jutott h kiugrom a 4.-ről mert már alig bírtam tovább. Sokszor volt h kikéredzkedtem tanórákon, kimentem a wc-re és ott zokogtam fél órán át. Komolyan úgy érzem h már nem vagyok bele esve és ezért nem tudom h miért nem bírok már kigyógyulni ebből, a sírba fog vinni ez az egész.

Magyarul az a kérdésem h hogyan tudnám az eddigi iránta érzett dolgokat (szerelem/beteges barátság)semlegesíteni? Szereznem kéne egy csajt aki el tudná feledtetni velem, vagy majd az idő megoldja? Még mindig szeretem csak én sem veszem észre??

Kérlek segítsetek nincs kivel beszéljek erről!!!

(Bocsánat h hosszú lett)



2014. febr. 14. 23:15
 1/3 Nem mondod :D ***** válasza:
Még mindig szereted... tudom, milyen szar...én 5 év után mondtam azt, hogy na akkor b@ssz@ meg, nem érdekel többet...persze még mindig szarul vagyok, ha eszembe jut, de hát ez van :D
2014. febr. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szedj fel egy màsik, normàlis csajt, és hidd el, idõvel el fogod felejteni, mert utàna màr csak a màsik làny érdekel majd! Ilyen ez... Szòval hajrà! Ez a legjobb amit tanàcsolni tudok.
2014. febr. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen én is ezzel biztatom magam folyton, hogy majd egy-két év múlva röhögni fogok már magamon h mekkora kis gyökér voltam h ennyit depresszióztam ezen. De ez most valahogy nagyon elképzelhetetlen. Volt már ilyen velem, az a csaj már eszembe se jut soha, pedig szerintem iránta még inkább odavoltam. Az zavar még nagyon h ugye összejött a legjobb barátjával, aki mint mondtam nekem is nagyon jó barátom. És én "örülök" neki hadd legyenek boldogok (csak a srác miatt), valahogy mégis úgy érzem azt kívánom bárcsak összevesznének,szakítanának, és nagyon rossz vége lenne az egésznek. Talán azért hogy a csaj valahogy visszajöjjön hozzám. Tudom ennek egyáltalán semmi értelme sincs én sem értem magam :D Az ilyen "legjobb barátságból szerelem"-ről mit gondoltok úgy általában? Működni szokott?
2014. febr. 15. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!