Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy hete beszélek a csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hete beszélek a csajjal tegnapi bulin smároltunk, nagyon jól nézki. beleszerettem, mit írjak?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy beszélgetünk mint a csók csata előtt tudom hogy mindenre emlékszik ,szóba hozzam hogy én beleszerettem és talizni szeretnék vele! mennyibe kerül egy szál rózsa?

2014. febr. 16. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Rózsát soha!
2014. febr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Imádja a rózsát , miért ne vegyek azt neki
2014. febr. 16. 22:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Az 1. az pesti es naluk kirohogik ezt. De nalunk videken meg tudjak hogy kell udvarolni, vigyel neki rozsat :)
2014. ápr. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pesti vagyok és nem röhögöm ki. Olyan szép, beleszerettem= áll a fa...om. Az még nem szerelem. :)Mennyibe kerül a rózsa?= mennyit kell költenem a csajra, hogy meglegyen? Romantikus. :D 23/L
2014. ápr. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!