Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, a ti véleményetekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, a ti véleményetekre lenne szűkségem. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
az van hogy van egy fiú egy ideje beszélünk interneten keresztül egy évvel idősebb mint én (15 éves) az elején amikor elkezdtünk beszélni csak viccelődtünk és elvoltunk egymással..elmondta hogy mi baja én adtam neki tanácsokat egy lánnyal kapcsolatban szóval meg tudtunk beszélni dolgokat az a lány akit szeretett összejött az exével és ez neki szarul esett mert a lány azt mondta hogy nem érdekli már az exe és ez a fiú többet gondolt mint ami volt köztük de közben velem is beszélt és én csak annyit mondtam neki hogy megkedveltem(ami nekem nem jelent semmit) és azt mondta hogy ő is engem aztán megkérdeztem hogy mi van a lánnyal és mondta hogy lezárta és nem érdekli másnap viszont elmondta hogy szeret/szerelmes belém amire én elég furcsán reagáltam mert nem tudtam hogy most akkor mi van mert előtte 1-2 nappal még a a lány miatt siránkozott nekem meg amúgy is ilyen haver viszonyunk hogy csak szórakoztunk és semmi komoly és így nem nagyon tudtam neki hinni meg úgy hogy nem is találkoztunk és úgy mondta el hogy szeret nem tartottam lehetségesnek aztán végül mégis azt mondtam hogy én is őt és már egy ideje elég jól meg vagyunk de nem járunk mert én nem szeretnék barátot mert nem szeretem a kötöttséget meg amúgy is egy kapcsolat bonyolult és sok veszekedéssel jár így inkább jobb ez hogy olyan mintha együtt lennénk de mégsem .. és azóta már találkoztunk és jó fej meg minden de most arra lennék kíváncsi hogy az elején amikor elmondta hogy szeret akkor azt csak azért mondhatta mert úgymond "csalódott" abban a lányban? vagy azért mert mondtam hogy kedvelem és ezt félre értette és gondolta hogy ha az egyik nem jött össze akkor itt a másik?

2014. febr. 17. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
nem olvastam végig, de biztos a srácnak van igaza...
2014. febr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Ja eggyet értek előző kommentelő.
2014. febr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
az ilyen válaszokra nincs szűkségem:)
2014. febr. 17. 14:55
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
nekünk meg az ilyen kérdésekre:)
2014. febr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
oké akkor puszii:*
2014. febr. 17. 14:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Elképzelhetetlennek tartom, hogy valaki interneten keresztül, találkozás nélkül szeressen bele valakibe. Persze akkor szakított épp a barátnőjével és ilyenkor sokan úgy tudnak a legkönnyebben túllépni, ha gyorsan keresnek valaki mást és megpróbálnak érzelmeket erőltetni magukra vele kapcsolatban. De hát ha nem akarsz tőle semmit, akkor nem mindegy? Amúgy ezen a "nem szeretem a kötöttségeket" szövegen jót nevettem, 40 éves, kiégett szinglik szoktak ilyesmiket mondani, 14 évestől még nem hallottam hasonlót.. vicces. :D
2014. febr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hogy net love = bullshit


a többi is, de az kifejezetten.

2014. febr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

de már azóta találkoztunk és úgy tűnik hogy tényleg szeret:D

hát lehet hogy fura egy 14 évestől de minden velem egy idős a szerelem miatt "depressziós,sír meg minden" és én nem szeretnék ilyen lenni:D

2014. febr. 17. 15:08
 9/11 anonim ***** válasza:
kevesebb rihanna-t kell hallgatni és akkor mindez nincs ;) Több pantera, slipknot, therapy session, kiegyensúlyozottabb élet.
2014. febr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem lehetséges, hogy neten keresztül találkozás nélkül kialakuljon szerelem, velem is előfordult. De nem ilyen rövid idő alatt:D 19/f
2014. febr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!