Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Visszamenni egy olyan fiúhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszamenni egy olyan fiúhoz, aki többször megbántott? Vagy hagynom kéne? Küzdjön a pasi?

Figyelt kérdés

A (volt) barátomnak van egy olyan tulajdonsága, mellyel sok fájdalmat okozott nekem, ezt meg is beszéltük. Ugyan javulást mutatott a dolog, mégis sikerült megbántania, ezért szakítottam vele és töröltem vele minden kapcsolatot (nem megcsalásról vagy más lányról van szó). Viszont nagyon szeretem, az összes többi hibájával meg jó tulajdonságával együtt, csak ezt az egy dolgát nehéz elviselnem.

Vajon ezzel ösztönzöm arra, hogy javítson magán értem vagy inkább menjek vissza hozzá? Gáz lenne, ha végül mégis én keresném meg? Mert már nagyon hiányzik, bár ez nem olyan rég történt. Netán ha nem küzd a pasi, akkor le kéne mondanom róla?


21 L és 22 F



2014. febr. 22. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
biztos nem írod ki, miről van szó?
2014. febr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Adtál már neki esélyt. Próbált is változni, de nem tudott. Nem fog jobban próbálkozni, ha alárendeled magad, mert tudja úgyis visszamész hozzá.


Emlékezz, miért akarsz továbblépni!

Ez most egy kicsit kínos lehet ... Fogj egy papírt és írj le minden rosszat a volt kapcsolatodról. Ez a kis gyakorlat sokat segített nekem. Emlékeztetett arra, hogy a továbblépés jó dolog. Majd ha érzelmileg stabilabb leszel, és elbírod, akkor visszamehetsz és a jó dolgokat is felidézheted.


Nézz szembe a valósággal!

Ha kell, emlékeztesd magad: tanultál a kapcsolatból ... és még sok "tananyag" vár rád a jövőben is. :)


21 éves vagy. Nagyon sok lehetőséged van még partnert keresni és találni.

2014. febr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!