Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, én évek óta (mióta ismerem) szerelmes vagyok/voltam belé, ezt egy jó 2 éve ő is tudja, kb egy éve összejött egy sráccal, januárban ott volt nálam a csaj (végig nagyon jó barátok voltunk) rámírt a pasija hogy megöl, meg hogy mit képzelek én magamról hogy egyáltalán beszélek a csajjal, erre a csaj az én facebookomból (mert az volt bejelentkezve) elküldte a p*csába, szakított vele. Egyik reggel írta hogy mióta sűrűbben találkozunk azóta ő is érez valamit irántam de kérte, hogy maradjon minden a régiben, Valentin napra kaptam tőle egy öngyújtót amire rágravíroztatta az ő nevének kezdőbetűjét valamint az én nevem kezdőbetűjét, én is csináltam neki egy ajándékot, mivel a Valentin napot külön kellett töltenünk most szombaton este pótoltuk be, este 9-től éjfélig járkáltunk a városban, egész idő alatt nagyon jól elvoltunk (én nem tudtam odaadni neki az ajándékot mert én előtte 10 percel értem haza külföldről), megbeszéltük, hogy másnap, azaz vasárnap találkozunk és odaadom neki az ajándékot. Elmentem hozzá, be kopogtam az ablakán és a "volt" barátja nézett ki vele, akkor én el is jöttem onnan egy szó nélkül és utána irt rám a csávó, hogy haggyam békén, mert egyutt vannak. Egy órát kóvályogtam a városban majd visszamentem, leraktam a gyújtót amit tőle kaptam az ablakpárkányára, bekopogtam és eljöttem, otthon még ráírtam mégegyszer, csak annyit hogy "ablakpárkány, nézd meg!


Úgy gondolom, ezek után mostmár ideje lenne túllépnem rajta, ez az egész múlt vasárnap történ, azóta nem is beszéltünk, de mégis minden nap minden percében ő jár a fejemben, álmodni is róla álmodok. Hogyan tudnám elfelejteni? hogyan találhatnék egy olyan lányt esetleg, aki miatt megérné feledni a múltat?

segítsetek pls!!!

18/F



2014. márc. 2. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg kimozdulni egy kicsit a haverokkal,elmenni bulizni.
2014. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam jól szórakozóhelyeken, nem az én világom ( igazából sose éreztem ezeken a helyeken jól magam! )
2014. márc. 2. 21:28
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Hat.. varj ra es legyel ott neki mindig. Ha tenyleg szereted.
2014. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én vártam rá, 4 éven át minden egyes nap, ős ezt ő is pontosan tudta, ennek ellenére, mikor elmentem hozzá, hogy odaadom a valentinnapi ajándékát a "volt" pasija néz ki az ablakon, és rámír, hogy hagyjam békén a csajt, mert együtt vannak, úgy, hogy előző este, órákat töltöttünk kettesben, beszélgetéssel, hülyéskedéssel és annyi nem volt benne, hogy annyit mondott volna " te hülye szeretlek meg minden, de csak barátként, együtt vagyok megint xy-al" vagy valami, csak hogy ne vágjon mellbe ha nem ő néz ki az ablakon mikor kopogok!
2014. márc. 2. 21:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolj,hogy nem érdemel meg téged,és nem éri meg rá pazarolni az idődet.Ha ő nem törődik az érzéseiddel,neked sem kell vele foglalkoznod,bármennyire is fáj.
2014. márc. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, próbálj meg most más dolgokra koncentrálni, szervezzetek programokat a haverokkal, találj egy hobbit, ami leköt! Ha a lány látja majd hogy már nem érdekled, lehet rájön mit veszített. Te egy aranyos srácnak tűnsz, majd találsz egy kedves lányt, aki 1000x jobban megérdemel és megbecsül! Fel a fejjel!
2014. márc. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
sovány vigasz, tudom de fog ez a leány még sirn utánad... neked tényleg el kellene felejtened ami nehéz meccs lesz mivel szerelmes vagy, de hidd el többször nem szabadna hagynod magad átverni
2014. márc. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A lány egyszerűen határozatlan. Ami kétségtelen, hogy érez irántad valamit, de ha megint összejött a sráccal, akkor én a helyedben nagyon mérges lennék kifejezetten a lányra, mert ez egy picikét etetés volt a részéről, ha közben már újra jártak. Sajnálom haver, én 17 éves vagyok, és sajnos velem is történt hasonló, de fel a fejjel!:) Jelenleg én sem tudok még továbblépni a volt kapcsolatomon, és már másfél hónapja vége, és másfél évig tartott..a bulizás sem segített és úgy néz ki rokon lelkek vagyunk mert én sem szeretem a szórakozóhelyeket. Viszont a barátokat próbáld meg! Amíg velük vagyok, teljesen elfelejtem a problémámat. Na meg talán randizz egyet vagy többet, hátha legalább kicsit át tud zökkenteni a dolgon. Legalább próbáld meg!:) én szurkolok!
2014. júl. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hallod millió szép pun€I van a világon, nekünk férfiaknak mégis mindig az ilyen komplikált csajokba kell beleszeretnünk. annyira nevetségesek vagyunk :D mondjuk én már kezdek kijönni belőle és hát csináltam elég hülye dolgokat :D
2014. aug. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!