Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, jól látom, vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, jól látom, vagy ez tényleg csak véletlen?

Figyelt kérdés
Ahányszor ránézek egy lányra, szemembe néz egy pillanatra, és utána gyorsan más felé. Ez jelent valamit, vagy csak vetett rám egy pillantást és próbál úgy tenni, mintha nem vettem volna észre, hogy rám nézett? Kérlek ezért ne bántsatok, nincs tapasztalatom az ilyenben sajnos, sosem volt még senkim. 17/f

2014. márc. 3. 19:49
1 2
 1/11 Pain for Pleasure ***** válasza:
Annyit jelent, nem akarja, hogy megtudd, teszel neki vagy félénk.
2014. márc. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akár az utcán is, nem feltétlen ismerős. :) Bár, próbálom ráerőszakolni magam, hogy igen is ne forduljak el, és merjek más szemébe nézni. :) Vagy ez bunkóság lenne, azt hiszi, hogy megbámulom?
2014. márc. 3. 19:53
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Akármit jelenthet.Pl. azt, hogy hülye a fejed.
2014. márc. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, lehet. Nem vagyok az, akit szívesen néznek az emberek, azt hiszem.
2014. márc. 3. 19:57
 5/11 liza6789 ***** válasza:
például ha nekem megtetszik 1 fiu akit az utcán látok nem nézem meg nagyon csak ránézek de elforditom a fejem és utána megint megnézem :) ez azért van mert félénk vagyok ...15L
2014. márc. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Velem mindig ezt csinálják a lányok, és ronda vagyok, szal nem sok jót jelenthet.
2014. márc. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én lány vagyok, kimondottan félénk. Ha látok az utcán egy helyes fiút, akkor először csak lecskkolom, aztán ha összeszedek egy kis bátorságot, akkor a szemébe nézek, majd rámosolygok. Próbálj kiolvasni valamit a testbeszédből! Például, ha elkezdi nyújtogatni a pulcsija ujját, akkor szégyenlős, és nem akarja még azt sem, hogy kilátszódjon a kézfeje. Valami ilyesmit olvastam, hogy ez erre utal
2014. márc. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát, elég kétoldalúak a válaszok. De köszönöm szépen mindenkinek! :) (Még érdekelnek a továbbiak is.)
2014. márc. 3. 20:24
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia.

Én ezt minden fiúnál eljátszom, hisz valahova kell nézni:) de még a helyeseknél is gyorsan elfordulok, hogy ne vegyék részemről jelnek, mert kellemtlen lenne, ha nagyon bámulnám, és utána derülnének ki dolgok:)

2014. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak elbambult lányokkap is szokott ilyen lenni vagy a másik lehetősé tetszel neki de ezt csak te tudod kideríteni
2014. márc. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!