Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon mennyi párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mennyi párkapcsolat alapul szerelmen?

Figyelt kérdés

2014. márc. 6. 00:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
22%
Kevés, egy idő után mindehol elmúlik a szerelem.
2014. márc. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Sok férfi belemegy úgy kapcsolatba, hogy nem szerelmes, ugye?

És addig lesz a nővel, amíg nem jön jobb?

Számít egyáltalán vkinek még, hogy szerelmes legyen? Vagy egy egészséges ember, úgysem bírja kapcsolat nélkül... tök mindegy...

2014. márc. 6. 00:30
 3/22 anonim ***** válasza:
Kevés. Sajnos. :( Jogos a kérdés...
2014. márc. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Erre nem tudok pontos választ adni neked csak azt tudom mondani, hogy a baráti körömből (21 évesek vagyunk) jelenleg 3-an egyedülállóak vagyunk mert nem látjuk értelmét annak, hogy olyan kapcsolatba kezdjünk amiről már az elején látjuk, hogy az egyik félnek szenvedés lesz.


Persze értem mit mondasz, rengeteg olyan kapcsolat van amiben az egyik fél nem érez szinte semmit a másik iránt de vele van mert fél, hogy mást nem kapna meg vagy hasonlók. Vannak olyan emberek akik nem szeretnek egyedül lenni, társaságra van szükségük (adott esetben élettársra), vagy csak szimplán menőzni akarnak a haverok előtt, hogy kit szedtek fel. Az ilyen esetekben persze nem a szerelem a kapcsolat alapja. Azt, hogy az ilyen kapcsolatok meddig tartanak az nem tudom mert nincsen benne tapasztalatom, szerintem addig amíg az egyik fél teljesen bele nem un a másikba vagy észre nem veszi, hogy a másik nem is szereti.


Igen, vannak olyanok akiknek fontos, hogy szeressék a társukat :)


Szerintem kapcsolat nélkül is ki lehet bírni, nem őrül bele az ember. Én jelenleg 3 éve vagyok egyedül és nem érzem magam magányosnak, jó persze néha jól esne valaki akivel beszélgethetnék, de az ilyeneket nagyrészt megoldom magamban vagy a barátaimmal.

2014. márc. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
(Persze az, hogy ki meddig bírja kapcsolat nélkül erősen egyén függő, van aki 10 perc egyedüllét után rosszul érzi magát.)
2014. márc. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! :)


Az is furcsa számomra - én Nő vagyok - hogy ha tudom egy férfiról, hogy van kapcsolata - még ha úgy is látom, hogy esetleg nem szerelmes - hiszek benne, hogy látszik ha szerelmesek a felek, vagy csak az egyik, vagy csak a másik, szóval ha tudom, hogy van kapcsolata, akkor "behúzom a féket", mert nem szeretnék tiszteletlen lenni. Azonban azt látom, hogy rengeteg kapcsolat csak úgy van, persze nyilván kedvelik egymást, de nagyon sokszor nincs vagy nem kölcsönös a szerelem. S ha látom a férfin, hogy mondjuk rám mosolyog, vagy úgy néz rám... illetlenségnek tartom, hogy zöld utat adjak, pedig azt tapasztalom, hogy kell, mert nem tudhatjuk kiben találjuk meg a szerelmünket... jaj, nehéz kérdés... én idősebb vagyok, 30 felé közelebb, de nem könnyű erre felé sem... sőőőt :) Az ember fiatalabb korában hajlamos azt hinni, hogy persze, majd változik valami, érettebbek leszünk... hát tapasztaltabbak igen, de a játszmák mennek ugyanúgy... mit gondoltok erről?

2014. márc. 6. 00:59
 7/22 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy egyre felszínesebbek a kapcsolatok. A fiatal tini lányok a fiúk külseje miatt járnak a sráccal többnyire, míg a korosebb hölgyek a pénzes hapsikra buknak inkább.
2014. márc. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Mr. Truth ***** válasza:
100%

Én két éve egyedülálló vagyok mert alkalmi szexet találtam volna csak nekem pont az a hibám, hogy ha a lány iránt semmit nem érzek akkor a p*csöm se áll fel, mivel nem vagyok szexorientált. Talán pont ezért vagyok egyedül mert nem tudok ugy együtt lenni senkivel hogy nem érzem a szerelmet. Én az a régimódi egyed vagyok akik ismerik a "korrekt" és "hűség" fogalmát. És lehet hogy pont ez riasztja el a nőket, hogy megismernek és rájönnek h "b**sza meg ez a gyerek fura" és szomorú az hogy idáig süllyedtünk hogy ez a nézet "fura."

De bizakodó vagyok mert hátha találok még egy ilyen "fura" lányt. :)

2014. márc. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Mr. Truth meglepett a válaszod, ritkán hallani ilyen őszinte megnyilvánulást. Nőként abszolút egyezem a nézeteiddel, bántó, hogy a mai világban az igaz szerelmet (ha lehet egyáltalán még így fogalmazni) semmibe veszik. Az a baj, hogy sok férfi még nagyon kisfiú egy kapcsolathoz, azt hiszi, hogy szerelmes, közben maximum csak a szerelem gondolatába szerelmes, ez okozza a felszínes boldogságérzetet, és ez sarkallja valamelyik félt a kitekintésre.

Hiszek abban, hogy van még ilyen kapcsolat, amiben az egymásra figyelés, összehangoltság, harmónia, kölcsönös szerelem, mámorító szex tökéletes egésszé forr össze. Csak ez ritka, nyitott szemmel kell járni, keresni kell, értékelni és nem elengedni semmi pénzért az ilyen férfit/nőt.

2014. márc. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Ezek szerint én is régimódi vagyok :) Viszont annyiban hátrány ez, hogy ezt a szemléletet kivetítem, és azt gondolom, hogy mindenki, akinek van párja az biztos, lángoló szerelemben él - és amikor megpillantom közelebbről, akkor rájövök, hogy dehogy...


De Ti akkor hogy ismerkedtek? Mit csináltok, ha egy olyan ember tetszik meg, aki kapcsolatban van?

2014. márc. 6. 02:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!