Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bele szerettem 1 lányba akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szerettem 1 lányba akit 1 honapja ismerek.1városba laktunk 2ével idöseb mit tehetek ezzel vagy ezellen? Hagyam elmenni? Keressek mást?

Figyelt kérdés
1honapja ismerem fb-röl. külföldön lakok szüleimmel 5hét muvla megyek haza ö is szeretne velem találkozni sokat beszélünk facebook-on szinte egésznap.... szép,kedves,okos igaz 2 ével idösseb ez gáz??? de nagyon szeretem lehet hogy csak mást látok benne???? ezzelen vagy ezzel mit tudok tenni? szerintem ö az igazi nemtudom ez menyire korfüggö de nagyon szeretem.

2014. márc. 14. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem a legjobb fiú barátom (18) barátnője (21) 3 éve vannak együtt és imádják egymást, már mindenki azt kérdezgeti tőlük hogy "még mindig nem unjátok egymást?" de eszük ágában sincs szakítani :D

szóval ne hátrálj meg 2 év miatt, hajrá :)

2014. márc. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de elmondani sem merem neki :/ meghalnák érte vágdosom magam és nekem csak övan de nemtudja :( ezt hogy mondhatnám el neki ?vagy esetleg hogy tudasam vele hogy rájöjön? kérdezte már hogy tetszik-e nekem de én nem el válaszoltam mert nemtudtam mit mondani félek az igazságtol :/ 14/f
2014. márc. 14. 18:05
 3/6 anonim ***** válasza:

találkozz vele aztán majd minden megy magától

viszont ha megkérdezte tőled hogy tetszik e neked az jó jel, mert alapból nem kérdeznék meg egy olyan fiút hogy tetszem e neki aki nekem nem jön be, mivel nem akarok egy olyan fiúnak bejönni aki nekem sem jön be mert nem mindig én érzem magam szarul amikor lekoptatok valakit, szal remélem érted :DD

2014. márc. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kicsit nyelvtörös de értem de az a hejzet hogy k*basztam :/ most irt hogy mi a vélemény-em a szerelméröl :/ de vele nem hiszem öszefog neki jöni mivel ö angliába él. én németországban lakom ök is ide költöznének 5hét muvla találkozom mikor haza megyünk, nagyon várom remélem belémszeret de szerintem meg csak hülyeségböl kérdezte meg , de ha xd-meg lol ozik mikor kérdezek/válaszolok az normális?
2014. márc. 14. 18:45
 5/6 anonim ***** válasza:
ember függő, valaki egyáltalán nem használ, valaki igen, amikor én voltam 15-16 én majdnem minden mondatom végére ikszdét írtam :D amiről idővel leszoktam, de semmiképp ne add fel még azelőtt hogy találkoztatok volna, ha elszalasztod az alkalmat lehet örök életedre bánni fogod
2014. márc. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szerintem meg nemvesz komolyan :/ elmondani sem merem :( elöször érzek valaki iránt ilyet :( nemvok1 top1 es lenyaltképü degenerált vadbarom mindent megteszek sablon fiu szval nemhiszem hogy lesz nála esélyem valaha :( de megprobálom mert nagyon szeretem és hogy mondjam meg neki hogy szeretem interneten nem tehetem és még 5 hét mire találkozhatunk addig belehalok :$
2014. márc. 14. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!