Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megérdemlem a szerelmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérdemlem a szerelmet?

Figyelt kérdés
Régóta szeretek egy fiút ezt az osztálytársaim is tudják és a fiú is. Ő engem nem szeret és még hozzám se szól.Gáz, hogy tudják az osztálytársaim?

2014. márc. 19. 15:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mindenki megérdemli. És nem gáz.
2014. márc. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem érdem kérdése
2014. márc. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az őszinteséged és a kitartásod miatt megérdemelnéd.
2014. márc. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A barátnőim szerint nem illik hozzám mert bunkó és nekem is direkt fájdalmat okoz:((
2014. márc. 19. 21:08
 5/13 A kérdező kommentje:
De én ennek ellenére is szeretem nem tudom mért talán mert ő az első szerelmem?
2014. márc. 19. 21:09
 6/13 anonim ***** válasza:
Most ennek a kérdésnek aztán annyi értelme volt, hogy ihaj.
2014. márc. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%

Tipikus lány vagy, aki egy bunkó után nyáladzik. Tűröd neki, hogy fájdalmat okoz, mert te "szereted"? Megérdemled! ( a fájdalmat, mert a szerelmet nem!) Azt persze észre sem vennéd aki odavan érted, csak nem a mai "vidékibunkóvagyokjajdemenő " tagja. -.-"

14 max. 15-nek tippelnélek. Eltaláltam? :)

2014. márc. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen valóban 14 vagyok.
2014. márc. 29. 18:18
 9/13 anonim ***** válasza:

7-es válasza tökéletes!


A NŐK BUKNAK A BUNKÓ S.EGGFEJEKRE, EZ TÉNY! :-)

2014. ápr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A kérdést olvasván helyesen tippeltem meg a korod. Kislány vagy még, amit érzel az nem is igazi szerelem. Majd ha idősebb leszel rájössz hogy milyen kis butus voltál és nem azt fogod megkérdezni magadtól hogy megérdemled-e a szerelmet hanem hogy mégis miért hitted azt hogy szereted?
2014. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!