Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lefeküdtem az apjával. Megmond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem az apjával. Megmondjam, vagy ne?

Figyelt kérdés

Mielőtt jönnétek azzal, hogy mi vagyok szerintetek, közlöm, hogy akkor nem is ismertem még, az apja is független volt.

Nem egy néhány éjszakás dolog volt, 2 és fél évig bírtuk, titokban (korkülönbség, gazdag pasi-átlagos, fiatal lány, kicsit furán vette volna ki magát a dolog).

Vége lett, mert próbált egyre több mindenben dönteni helyettem, elintézett nekem dolgokat, amiket nem kértem, drágábbnál drágább dolgokat vett egyre gyakrabban.

Egy idő után ez sok lett.

Én is féltékeny voltam néha, mert tudtam, hogy szeretik a nők és ezt nehezen kezeltem.

Ősszel szakítottunk és januárban találkoztam a fiával, fogalmam sem volt róla, hogy ő az. Először nem is akartam tőle semmit, mert még nem akartam senkitől semmit, kicsit összetört a szívem. De próbálkozott, egyre többet találkoztunk és 5 hete együtt vagyunk.


Nagyon kedvelem és szeretném, ha működne a kapcsolat.

De nem tudom, hogy ha ezt megmondanám, hogy fogadná.

Szerintetek?



2014. ápr. 6. 22:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nehéz eset. Én a fiú helyében eléggé megdöbbennék, elgondolkoznék. Hogy kicsit közönséges legyek, fura lenne nekem is ugyanoda "tenni be", ahova az apám is "betette" régebben. :O
2014. ápr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Az élet a legjobb forgatókönyvíró. Neked most azt írta valamiért, hogy besz opod. Ez van. Nagyon cink lenne, ha kiderülne. Ott szétrobbanna egy család szerintem akaratlanul is (apa-fia viszony). Szerintem koccolj le ebből. Nem jöhetsz ki győztesen.
2014. ápr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ne mond meg! A helyében tuti kiborulnék... Tudom , hogy nem helyes titkolózni egy kapcsolatban , de én ezt nem mondanám el!
2014. ápr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem túl szerencsés. Mondd meg, előbb-utóbb kiderül, az rosszabb lesz.
2014. ápr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Elítélni nem ítéllek el, mert majdnem ugyanebben a cipőben voltam, mint te, csak nálam testvérek voltak. Igazából szerintem hagynod kéne a fiút két okból is:

1. Tuti vége lenne, nem hinném, hogy szeretne olyan lánnyal lenni, aki meg volt az apjának.

2. Ezzel elrontanád az ő viszonyukat is, hiszen biztos, hogy összevesznének.


Én is kiléptem abból a kapcsolatból aminél a srác bátyjával lefeküdtem, még mielőtt őt megismertem volna, pont emiatt a két dolog miatt.

2014. ápr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Költőnő? ***** válasza:

Hát ez aztán szép baleset.

Olyan kiskegyedes.

2014. ápr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%

" gazdag pasi-átlagos, fiatal lány, kicsit furán vette volna ki magát a dolog"


Mert pont úgy vette ki volna magát ahogyan kell... Pénzéhes kis tiniribit elcsábít egy vén trotty. Te ezt minek neveznéd...?

2014. ápr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Majd az apja elmondja, ha te nem. Az meg nem lesz kellemes mikor pofára esel.
2014. ápr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Noydra ***** válasza:

7esnél a pont.

Mond el a srácnak, jobban jár nélküled.

Legyen meg a választási joga.

2014. ápr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
Ne cseszegessétek már! Szerintem van elég baja.Elvileg tanácsot kért erre pont itt ítélik el a legjobban!(Csöppet megértőbben pls.)
2014. ápr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!