Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek most ha a baratnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most ha a baratnom lelkileg serult es kidobott?

Figyelt kérdés
1 honapja jottunk ossze minden nagyon jo volt ott aludtunk mar egymasnal de meg nem volt semmi. Vasarnap ota megvaltozott ma beszeltunk a dologrol facebookon irta meg h tul szeretem es o nemtud ennyire mert nemakar megbantani mert elt magatol eshogy tul jo vagyok hozza. Facebookon szakitott amitol egesz ejszaka kivoltam irtam de reggel is csak ilyeneketnir hntovabb kell lepni pedig gyozkodtem h ebben az 1 honapbn minden rendben volt vonzalom is megvolt. Ma este talan talalkozunk bar aztmondja tobbet nem akar mit tegyek mit mondjak olyanokat mondott h nemtud szemembe nezve megmondani ugyanezt. Mit csinaljak este ha kijon hozzam? Hozzakell tenni h elozo kapcsolata nagyon rossz volt es lehet azert mond ilyet h nemakar megbantani de mintha nemis latna mit irokncsak visszaitja h vege

2014. ápr. 9. 06:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Az a baj, h te besz*ptad a mézesmázosságát. hidd el, nem a valódi arcát mutatja neked. sz*rd le. hogy őszinte legyek, ez a műsorod után biztos hülyének néz, főleg mivel nem fogod fel, h nem kellesz neki, és te még így is meg akarsz neki felelni, mikor már döntött. szóval álmodozhatsz, h összejössz vele. de jobb lenne, ha nem is találkoznál vele, és elfelejtenéd őt, mivel nem volt veled becsületes már a legelejétől se, idáig szaglik.
2014. ápr. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 gömbicica ***** válasza:

ez a kislány önképhibás( -"tul jó vagy hozzá"-

aki telefonon, facen, levélben szakit, annak nincs bátorsága a másik szemébe nézni, és megmondani, hogy figyu! nem megy!

Ha Ő valamiért azt mondja, hogy vége, akkor vége(

1 hónapos kapcsolat nem olyan régi még.

Lehet, hogy szokatlan neki, hogy valaki figyel rá, valaki szeretni próbálja.......

Lelki betegségre csak a szeretet a gyógyir.

De ha valaki nem hagyja, hogy szeressék, akkor tényleg lépj tovább.

Ha Te semmit "nem tettél" ami ezt kiválthatta Nála, akkor ne okold magad semmiért.

Járja a maga utját. MInden van valamiért! Biztos ennek az elutasitásnak is meg van az "oka"

Neki járnia kell az utját egyedül tovább.


ÉS!!! Ne kidobásnak éld meg az elutsaitást!!!!! még véletlenül sem!!!!

Szerintem Ő saját magával sem őszinte, akkor mással hogy lenne. Az, hogy az előző kapcsolata befuccsolt, lehet, hogy arról is Ő tehetett.

üdv. Edit.

2014. ápr. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom mindket valaszt igazabol o is tudja h en nem vagyok hibas Mint leirtam. es akkor szerintetek tenyleg neis talalkozzak vele megha szeretem is nagyon bar lehet igazatok van h ez azb1 honp is csak beetetes volt. Megha semmi jelet nem is mutatta este es mar ra se irjak? Egyik baratom aztirja hogy masodazorra is megcsinalna es akkor mar szarabb lenne
2014. ápr. 9. 07:22
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

Én egy kicsit durvább, és őszintébb leszek

Túl jó vagyok hozzád - tipikus szövege annak aki le akar léptetni téged, de nem akar megbántani. őszinte az lett volna hogy túl ROSSZ vagy hozzám és van jobb, ez a szomorú igazság.


nem tudja a szemedbe mondani mert nem akarja.


tartsd tiszteletbe a döntését ne erőltesd, lesz jobb, hidd el, ha már volt egy csajod onnantól másikat szerezni már sokkal könyebb

2014. ápr. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hat ja igazad van pedig igyekeztem szerinted akkor ne is talizzak vele este?
2014. ápr. 9. 07:32
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon ócska lekoptató duma volt csak.
2014. ápr. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Csak komolyan az csesz fel h torodtem vele es jolereztuk megunkat es akkor egyszrrcsak ez neki nem jo most ez mi. Haverjaim akiknot is smerik mondjak h nalam jobbat nem talalhatott vn mert en figyelek ra.

Lehet gyenge vagyok de este ha kihiv talizok vele mert szemelyesen akarom hallani a dilgot megha szarul is esik. Mert ezen a mocskos facebookon konnyu

2014. ápr. 9. 09:36
 8/14 anonim ***** válasza:

figyelj, én azt mondom,ha ő hajlandó személyesen megbeszélni, valszeg érdemes belemenni, különben kérdések maradnak benned, és nem tudod lezárni.

Az sem baj, ha ő egy kicsit szembesül vele személyesen is, hogy mit tett, milyen helyzetbe hozott, hagy legyen neki egy kicsit nehéz. Facebookon szakítani nagyon könnyű.

2014. ápr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen facebookon konnyu ezert akarnam az o szajabol hallani szemelyesen ha mar nem is azert h ujra osszejojjunk hanem a reakciojara lennek kivNcsi h o ezt igy erzelemmentesen megtudja csinalni
2014. ápr. 9. 10:17
 10/14 anonim ***** válasza:
nem érdemli meg h találkozz vele, mert csak a saját egóját növeled vele, szerintem lehetnél tökösebb, mert magaddal b*szol ki, már bocs. a nő nem volt veled őszinte. gondolod, hogy most tényleg az lesz? lehet úgy fog tűnni, de ha találkozol vele, magában ki fog nevetni, ha nem akkor, majd utána. és azt nem fogja elárulni neked, hanem megmamardtok a "nagy egyetértésben meg megértésben", ami persze neki kedvez. szóval, öcsi, akárhogy nézed, a volt nőd alattomos, mint a legtöbb a neméből, ugye, és akármit tesz, hazudik. menj, rúgj be, vagy tégy bármit, ami igazán jól esik, és nem a nővel kapcsolatos. ne legyél a hétfejű sárkány játékbabája még azután is, hogy kiherélt - a te engedélyeddel, és ahogy nézem, a te segítségeddel.
2014. ápr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!