Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy egy férfi tudta, hogy nagyon-nagyon szeretitek, szerelemesek vagytok belé és ezt kihasználva túl sok mindent megengedett magának?

Figyelt kérdés

Nyilván egy férfi és egy nő máshogy mutatják ki a szeretetüket. De félek mi van ha én jobban szeretem őt, és attól félek ennek a töredékét fogom megkapni viszonzásul.

Félek attól, hogy egész életemben nem leszek úgy szeretve ahogy én szeretek...



2014. ápr. 21. 02:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Valaki segítsen, hogyan tudnám felmérni hogy a párom mennyire szeret? Mivel tudja egy férfi bizonyítani, hogy ha kell kiáll mellette, szereti és nem csak megszokásból van mellette?
2014. ápr. 21. 02:13
 2/11 anonim ***** válasza:

" Volt már olyan, hogy egy férfi tudta, hogy nagyon-nagyon szeretitek, szerelemesek vagytok belé és ezt kihasználva túl sok mindent megengedett magának? "


-volt ,számtalan sok ilyen is volt már,

2014. ápr. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Volt már olyan, hogy egy NŐ tudta, hogy nagyon-nagyon szeretitek, szerelemesek vagytok belé és ezt kihasználva túl sok mindent megengedett magának? Számtalan ilyen esettel találkozunk az életben.
2014. ápr. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Komolyra fordítva a szót. Ne bizonyítsa semmivel! Te ezt érezd, lásd minden egyes nap, hogy szeret és oda van érted! Tudod hiába mondja el valaki nap mint nap, hogy mennyire szeret, hogyha Te ezt nem ÉRZED!
2014. ápr. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 meme23 ***** válasza:
62%
Én is azt mondom a szeretetet érezni kell, nem bizonygatni. Ha valaki úgy érzi hogy párjának valamivel ezt be kell bizonyítania, az gond. Például mivel? Vágja le a sárkány fejét?
2014. ápr. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Már megint egy gyereklány, aki nem ismeri sem az életet, sem önmagát, sem az embereket, ezért a másikat túráztatja. Ez nem tipizálható férfi vagy női tulajdonság, hogy melyik nem hogyan mutatja ki a szeretetét, igen fiatal lehetsz még. Mindkét oldalról akad meghunyászkodás-megalázkodás, könyörgés, önfeladás, kihasználás, szemtelenség, sajnos tiszteletlenség is szép számmal. Ez leginkább jellem kérdése. A nőknek, lánygyerekeknek ölébe hullik a nagyszerelem, a kapcsolat, mert ugye a férfi nyomul, a nő nem akar semmit, csak van, jönnek szembe az érzések, a történések, anélkül, hogy bármit is értene belőlük. Vérképzetlen és alkalmatlan embert sem nevezünk ki egy vállalat élére, annak irányítására, márpedig életvezetésben és kapcsolat-működtetésben ez megy a nő részéről igen gyakran. Aztán "csodálkozunk", hogy "magamat sem értem", meg "miből lehet következtetni, hogy szeret", meg "mutassa ki, merthatnem". Ez így nem megy drágáim. Ez nem így megy (menne, ideális esetben). Szavakkal, beszeélgetéssel - hányásig elég, annyiszor leírtam én is és sokan már - szóval leülve is meg lehet az ilyet beszélni. Igen, léteznek humanoidok a téruniverzumban, akik képesek face to face, bazári sallangok, kerülőutak és ügyeskedések nélkül beszélni az érzelmeikről, a csoda létezik, wáó!!! Röviden: létezik ilyen a nő irányába is, hogy kevésbé van szeretve. Ha alapvetően ezt érzed, erről szólnak a mindennapok mozzanatai, akkor kérlek az úgy is van! Magyarul ezzel a személlyel nem biztos, hogy hosszútávra tudsz/kellene tervezni. Csak nehéz elfogadni az ilyet. De NE ÉN, NE MI MONDJUK MEG. Beszélj vele. Érezd kiváltságosnak magad, mert ezt a "beszélj vele"-t neked írtam le utoljára.
2014. ápr. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen volt.. De csak azért mer ő nem szeretett visznt.. Megcsalt, sokszor, aztán visszaédesgetett...és tovább csalt..bár az ő olvasatában nem voltunk egy pár


Nem értek egyet abban, hgy a férfiak masképpen mutattják ki, mint a nők... Minden ember másképpen mutattja ki kicst a szeretetüket..


Miért felsz,hogy kevésbé szeret?

Hogy lehet kevésbé szeretni?

Honnan tudnád eztlemérni? Nm lehet, meg se próbád.

Nekem ez még eszembe sem jutott..

Szeretem a páromat,tudom, hogy szeret, hogy mennyire, azt szerintem maga sem tudja..de elvett feleségül..;)

Nekem elé hgy szeret,figyelmes velem( máramikor;-)) támogat, és visszavárja ugyanezt.

Énis megprőbálom ezt nyújani neki.

Mindenki másképpmszeret,tehát, a félelmed valós...úgy mint te, csak te tudsz szeretni, két ugyanolyan érzelem nincs..


Mindenkiben hasonlóan, de mégis másképpen nyílvánul e, ezt jobb ha elfogadod, mert ha nem akkor mindenkiben apezt fogod keresni, és ebbe fognak tönkremenni a kapcsolataid..


27/n

2014. ápr. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Látom, #7 mentén fáj a valóság.
2014. ápr. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vannak kivételek ez alól, de a férfiak általában sokkal kevésbé mutatják ki a szeretetüket. Furcsák, furcsábbak mint mi.
2014. ápr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a szeretet-periódusok változnak. Egyszer én szeretem jobban, aztán ő. Nem hiszem, hogy van olyan, hogy egyszerre egyformán szeretik egymást a felek.


Hogy honnan tudod, hogy szeret? Ahogy bánik veled, ahogy beszél hozzád.

2014. ápr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!