Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ha a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a lányoknak van huzamosabb ideig van barátjuk, akkor külsőre megváltoznak/megszépülhetnek?

Figyelt kérdés

Lehet hogy hülyén hangzik a kérdés, és talán az is. De én ezt vettem észre a környezetemben.

Vagy bebeszélem magamnak, vagy tényleg...mikor van valakije egy lánynak, akkor másabb lesz a kisugárzása, többet ad magára, határozottabb lesz, és "formásodik".

Ilyen létezik?

19F



2014. ápr. 23. 07:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Lol nem. A pasik ennyire nem fontosak.
2014. ápr. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
Létezik. :)
2014. ápr. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Igen. Az állandó ... teszi.
2014. ápr. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
de erre van valami tudományos magyarázat is? vagy csak ennyi?
2014. ápr. 23. 08:03
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kisugárzása szebb, attól hogy boldogabb. És ez miatt látszik szépnek
2014. ápr. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%
Sztem pont az ellenkezője, elkezd lazítani, ergo nem vadászik éppen. Többet eszik, jobban elhanyagolja magát.. Így megy ez. 37/F
2014. ápr. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
nem kell kerülgetni a kását....meghíznak :)
2014. ápr. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

6os azért ez nem igaz...

Amióta együtt vagyok párommal sokkal jobban odafigyelek magamra. 8 kgot fogytam és ezt tartom már 5 éve. Persze rengeteget sportolok az eredményért. Elsősorban páromnak akarok tetszeni :-) nem szeretném, ha kiszeretne belőlem.

2014. ápr. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én például híztam 15 kg-t, alig tudtam leadni szakítás után. :(
2014. ápr. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

15 ösnek van igaza..

A kisugárzás nagyon sokat szamít, másnak látja az ember a boldog embereket, mert kisimulnak a vonások, a mosoly csodákra képes..

Mivel a nők magabiztosabbak amikor van párju( amúgy ez mindnki igaz) nem játszják meg magukat a természetesség árad róluk, nem a mesterkéltség, hiszen nem akarnak megfelelni másoknak..

Persze ez általánosítás...

De észrevettem,nhogy amíg párt kerestem enm olt sikerem, amikor nem, mert volt, akkor persze lett volna több jelentkező is..

Már férjnél, és hosszabbideje kapcsolatban vagyok...a fiúk, férfiak sokkal nyitottabbak rám, de szerencsére a helyzetet mindig hamar tisztázom:)

A többet ad magára, és a formásodik nem feltétlenül igaz, de más kiállással más frapma látszik;-)

2014. ápr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!