Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez az új taktikám, semmit sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az új taktikám, semmit sem veszthetek: rohadt büdös vagyok. Ez tényleg bejön nektek, lányok?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy nem kamu, pedig elsőre annak tűnhet.

32 éves pasi vagyok, és szűz. Kb 25 éves koromra emiatt maga alá temetett a depresszió, mert sohasem randiztam még csak 1 lánnyal se, de már full boldog vagyok, rájöttem nem veszíthetek semmit, úgyhogy a szép csajoknál próbálkozom életem végéig, ennek szentelem az életem. Mindig egy új taktikán töröm a fejem, hogy mivel szedhetnék fel csajt, eddig 0%-os sikerrel, de már érzem, hogy közeledik a nagy nap.

azt olvastam a neten, hogy a lányokat tudat alatt vonzza az férfi izzadságszag. Én meg könnyen izzadok, mert hájas vagyok, sörhasam van, és szőrös vagyok.

Nos 12 napja nem fürödtem, már az alsó szomszédom megkérdezte hogy, nem a macskám döglött-e meg, olyan k.*rva büdös vagyok.

lányok, kamu, hogy az illatos piperkőc fiúk jönnek be? Ez a férfiasabb szag nem lehet jó pont nálatok? Őszintén.

32/Ffi



2014. ápr. 23. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
wtf... :D
2014. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem jó pont, ha pedig rühes is leszel nagyon nem jó pont.
2014. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
:DDDD well done, bro
2014. ápr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Na jó, ezt a technikát nem vagyok hajlandó kipróbálni. Pedig én is 27 évesen még szűz vagyok, de ez oltári nagy baromság. Már azt nem bírnám, ha nem fürödhetnék minden nap.
2014. ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én meg könnyen izzadok, mert hájas vagyok, sörhasam van, és szőrös vagyok.


én is könnyen izzadok de sportolok igy nem vagyok hájas és tisztálkodok is rendesen és bár most szinglin tolom a napjaimat de már volt 2 barátnőm is szóval itt van nálad elásva a siker..


tisztálkodj rendesen és kezdjél el gyurni bazzz ne mond hogy ennyire nembirod megemberelni magad mert akkor inkább ne is szaporodj..

2014. ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Fürödj meg de rohadt gyorsan, ez senkinél sem jön be.
2014. ápr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ki a fenének jönne már be egy hájas, szőrös, rothadásszagúan bűzlő hapsi, már megbocsáss a nyilvánvaló kérdésért???? Húzz a zuhany alá egy hátvakaró kefével meg egy borotvával, aztán indíts a konditerembe dagikám, majd ismételd ezt meg naponta úgy két éven át -.-
2014. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Najó, megyek fürdeni.
2014. ápr. 23. 20:40
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Az átlag magyar férfi hetente SEM fürdik, szóval eddig ez olyan, mintha egy fél fürdést kihagytál volna. Majd egy-két hónap múlva büdösebb leszel, mint a nagy átlag.


Én utálom a férfiak szagát, undorodom tőle. DE, sok nő tényleg ezt szereti.

De neked mindegy, 32 évig nem sikerült a dolog, eztán sem fog.


25\L

2014. ápr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
NE FÜRGYÉ' LE!
2014. ápr. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!