Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem kellek neki még így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek neki még így sem, hogy szinte tökéletes vagyok? Mit tegyek még?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akibe régóta szerelmes vagyok. Azon nem csodálkozom, hogy régen nem kellettem neki, én se szerettem magam, nem hogy más. De megváltoztam, vékony lettem, kifehérítettem a fogaimat, 2 hetente járok körmöshöz és fodrászhoz, sportolok, kontaktlencsém van szemüveg helyett, leszedték a fogszabályzómat, jól öltözködök, akkor a gardróbom, mint egy kisebb lakás, szóval nem lehet rám azt mondani, hogy igénytelen lennék, vagy bármi.

Mindenki szerint szép vagyok, utánam fordulnak az emberek, de úgy érzem, hogy az egyetlen, aki ezeket észre sem veszi.

Mintha még mindig annak a duci, 13 éves, fogszabályzós, szemüveges kislánynak látna...

Olyan srácokat, férfiakat koptattam le miatta, hogy az összes barátnőm hülyének nézett, de nem érdekelt, mert csak őt akarom. Viszont így elég nehéz lesz, ha alig beszél velem és fel se tűnik neki, hogy megváltoztam.



2014. máj. 1. 15:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%
Öööö...talán mert nem vagy az esete?
2014. máj. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más a szép...
2014. máj. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

az még nem jutott eszedbe,hogy a külső nem minden?

már ne haragudj,de elég felszínesnek tünsz a leírásod alapján.az,hogy jól nézel ki nem túl sokat ér,ha a lelked-szíved nincs a helyén.

2014. máj. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
De most komolyan, azt hiszik a nők, hogy ha egy kicsit is jól néznek ki, akkor már egyből tuti minden pasinak kellenek, és mindenkit megkaphatnak egy csettintésre? :D
2014. máj. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Mr. Truth ***** válasza:
97%
Azt hiszed hogy attol vagy tökéletes mert divatos ruhát hordasz? Hiába törölgeted fényesre az alma héjját attól még a belseje rothadt... Felületes, felszines kis p**a maradtál és a "szuper" életmodváltásoddal csak kihangsulyozod ezt a hibádat... Normális embernek nem fogsz kelleni remélem.
2014. máj. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

De könyörgöm, miért ne lennék az esete?

Régen tök jól elvoltunk, kb ő volt a legjobb fiú barátom. Csak aztán új barátai lettek és velem nagyon bunkó lett, viszont még mindig szerettem. 2 éve alig beszélünk, szinte csak a suliban, de az sem túl sok.

10-ből 9-en akarnának tőlem valamit, ő az egyetlen, aki észre sem vesz szinte.

És nem, nem csak én hiszem ezt, már sikerült ezt megtapasztalnom...

Bármit és bárkit akarok, az enyém, kivéve őt, mert úgy tesz, mint meleg lenne, vagy nem tudom. Régen órákat beszélgettünk chaten, most meg ha írok neki (mert arról már rég letettem, hogy ő kezdeményezne), csak 1-2 szavas válaszokat kapok, azt is 5-10 perc múlva.

2014. máj. 1. 15:53
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek avval, hogy a külső nem minden. Lehet hogy szép vagy, de ha a belsőd nem tetszik neki, akkor r*hadtul nem elég a csinos pofid.
2014. máj. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
De régen még semmi baja nem volt a belsőmmel, simán beszélgettünk hajnalig is mindenről.
2014. máj. 1. 15:55
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
nem,te úgylátszik tényleg nem vágod,hogy a külső nem minden.:D
2014. máj. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a baja Veled, hogy túlságosan szerény vagy...
2014. máj. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!