Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindenkinek ilyen nehéz, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek ilyen nehéz, és szokatlan volt az első szerelem? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nemsokára 15 éves fiú leszek és egymásba szerettünk egy lánnyal. Legalábbis én eléggé bele szerettem és szerintem ő is mert nagyon úgy tűnik. Első randinkon megvolt az első csók és ami 1 hete volt. Most készülünk a második találkozásra de ezen az egy héten át végig szenvedtem. Nem tudom mi a bajom. Szeretem de mégis nehéz és szokatlan érzés az egész. Félek a folytatástól, félek a következményektől, félek, hogy nem felelek meg neki és mindentől amitől csak lehet. (Megjegyzem elég paranoiás vagyok, mindig keresem a rosszat.) Mindenkinek ilyen volt az első? Vagy egyáltalán van mitől félnem?

2014. máj. 9. 23:57
1 2
 1/16 Költőnő? ***** válasza:

most ha leírják, h megértik, tudják, de nincs mitől félned;

elhiszed majd?

2014. máj. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Eeeez de ééédeeees :D Nyugi kis srác, ez csak a kezdeti félelem, majd idővel elmúlik a rózsaszín köd és tudsz majd mérlegelni! :)
2014. máj. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
10%
1.Huzzál már a gec!be!
2014. máj. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Költőnő? ***** válasza:
88%
miért is kellene?
2014. máj. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy köcsög nö vagy!
2014. máj. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Te még csak egy kis here vagy, de elmondom neked hogy nem kell félned. Amiket leírtál, mind annak a jele hogy szerelmes vagy. Természetes dolog. Bár én az első randi után nem szoktam egyből ezt érezni, de lehet hogy azért van mert már több lánnyal volt dolgom, meg érettebb vagyok. A lényeg, hogy csak add önmagad, légy természetes, és ne stresszelj rá a dolgokra. Majd minden menni fog a maga útján. :)
2014. máj. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Költőnő? ***** válasza:
88%

már megbocsáss, de írtam vmi bántót....?

Személyeskedtem?

Sztem nem.

2014. máj. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki utál itt!
2014. máj. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki utál itt!


Én nem utálom!:)

2014. máj. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ó nyugi, én pont ilyen bizonytalan vagyok 23 évesen is ami a szerelmet illeti. :) Még nem volt kapcsolatom, csak álmodozások meg udvarlóim, akik nekem nem jöttek be.
2014. máj. 10. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!