Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lendülnél túl azon, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lendülnél túl azon, ha megtaláltad a hozzád illőt, de ő benned nem, csúnyán elváltatok, de naponta látjátok egymást?

Figyelt kérdés

Szóval úgy érzed, nem találsz a párodnál jobbat, ő neked volt a megfelelő, de ő benned nem találta meg az igazit, és ráadásul még nagyon szemét módon is viselkedett veled. Olyantól kapod a rosszat, akitől nem várnád, és neked ő volt a legjobb.


Ráadásul még naponta látom.

El kell kerülni? De életem végéig kerülnöm kell őt? Nem szólok hozzá egy szót sem? ( azelőtt meg sokat beszéltünk egymással)

Ilyen helyzetet hogy kell kezelni, hogy kell túllendülni a dolgon, ha naponta látom őt?


Ráadásul ő viselkedett nagyon szemét módon velem.



2014. máj. 17. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
El kerülöd
2014. máj. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Háde miért látod őt minden nap? Munkatárs? Vagy szomszéd?

Amúgy ez szar helyzet, de annyit biztosan állíthatok hogy nem ő volt a megfelelő partner ha nem találta meg benned amit keres.

Biztos jó volt, és biztos ergya lesz még egy darabig, de majd találsz mást, aki jobban illik hozzád, és viszonozza az érzéseid.

2014. máj. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom... Én olyan módszerrel tartom magam kordában (hogy ne legyenek pánikrohamaim stb.) amit nem kívánok senkinek. Szerintem egy időre vond ki magad az eseményekből és csak hagyd hogy csak úgy legyenek a dolgok. Azután lecsillapodik minden, elfelejtesz dolgokat és minden jobb lesz. L
2014. máj. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elmúlt a harag. Bár 1,5 év kellett hozzá. Azóta jóban vagyunk. :)
2014. máj. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én úgy érzem, sose fogok neki megbocsátani, főleg, hogy olyat nem is kért.


Hogy tudnék akár később is vele jóban lenni, ha megbántott, rosszakat mondott rám, szó szerint lelkembe taposott?

2014. máj. 17. 17:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok .. hónapok teltek el és nem tudom elfelejteni.. ő utál és boldog mással.. közben nekem kéne rá haragudnom.. kerüld el! Ne nézz rá stb.. ha látja h boldog vagy meg fog változni minden!
2014. máj. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valóban Ő az igazi akitől rosszat kaptál aki elvet téged?
2014. máj. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Már miért kéne vele jóba lenned? Az egyetlen dolog amit ilyenkor tehetsz hogy kizárod az életedből teljes mértékben. Ha minden nap látod, akkor nem nézel oda, és kommunikálni meg nem kommunikálsz vele soha többet. Mégis mi értelme van??? Neked ő fájdalmat okozott, és nem osztozik az érzéseidben. Ezen semmi nem fog változtatni. Ne legyél már ekkora papucs könyörgöm.

Nem könnyű tovább lépni egy ilyen helyzeten, de ha jóba akarsz vele lenni akkor egész egyszerűen lehetetlenné teszed saját magad számára hogy ez egyáltalán valaha bekövetkezhessen. Ő egy lezárt szakasza kell hogy legyen az életednek, nem a múltból kell táplálkozni, hanem a jövőbe nézni, új emberek, új kapcsolatok után kutatni, és majd egyszer megtalálod a megfelelőt.

2014. máj. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!