Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítsak? Érdemes még megbesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak? Érdemes még megbeszélni?

Figyelt kérdés
Alig egy hónapja vagyunk együtt barátommal. Elmondása szerint szeret és tisztel, miközben ütöget (hülyeségből, de erősen), nyúlkál, holott tisztáztuk, hogy nem adom oda magam 1 hét után, ha éppen olyan kedve van, hozzám se szól, flegma, fogja magát és otthagy. Ha bármi problémát szeretnék vele megbeszélni, nem figyel rám, közbeszól, hülyének néz, kiröhög. Mindig a szexről, a testiségről van szó, gyakorlatilag nem is ismerjük egymást. Én komoly kapcsolatra vágyok, nem érzem jól magam az ilyenek miatt vele, szerintetek érdemes még utolsó esélyt adni, vagy szakítsak?

2014. máj. 24. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts, ez nem kapcsolat, nem fog most a kedvedért 180° fordulatot venni.
2014. máj. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes tovább húzni az időt.:/


Nálad már rég elmúlt az az érzés ami kéne a folytatáshoz.:/


Keress mást inkább.

2014. máj. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igazatok van, az elején még tudtam volna változtatni, de amióta ilyen, azóta már nem is igazán akarok. köszönöm a segítséget! :)
2014. máj. 24. 19:46
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakíts vele.Szerintem még ráérsz fiúzni...
2014. máj. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
19 évesen szerintem nem sietem el, de ennek nem sok esélyét látom
2014. máj. 24. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!