Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van esélyem visszaszerezni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem visszaszerezni? (hosszú sztori)

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és két éve egy fiúval nagyon jóban voltam. Én fülig szerelmes voltam belé, de ő olyan kis béna volt vagy nem tudom, nem nagyon hívott sehova csak jókat beszélgettünk, ha el is mentünk valahova én mindig vártam hogy majd lép valamit de sosem tette. Aztán mikor már úgy éreztem hogy igazából csak én mozgatom a dolgokat elmondtam neki hogy ez így nekem nem megy, amit erőltetni kell annak nincs értelme és ő ezt elfogadta, utána még egyszer írt hogy lehet e még köztünk valami ami nekem rosszul esett mert legalább személyesen tehette volna fel a kérdést vagy valami most hogy írjam már neki hogy "igen persze akkor járunk?" nem ez szerintem nem így működik szóval annyit válaszoltam neki hogyha erőltetni kell akkor nincs értelme. Ez után nem kerestük egymást, közös barátainktól hallottam hogy nagyon megviselte hogy megszakadt a kapcsolatunk, neki is úgy tűnik hogy valamiféle "első szerelme" voltam csak nem értem akkor miért nem lépett. én hatalmasat csalódtam a fiúkban azóta úgy érzem taszítom őket, senki nem vesz észre na mindegy ez most nem lényeges. Végül túlléptem rajta, elfelejtettem, hallottam hogy van barátnője és elég jól megvannak már majdnem fél éve és úgy érzem hiányzik. aztán valamelyik nap futólag láttam is valamelyik áruházban és még inkább azt érzem hogy visszajönnek ezek az érzések. Mit csináljak? Nagyon jó lenne ha újra kezdhetnénk ezt az egészet de így hogy van barátnője meg van kötve a kezem. Kérlek adjatok tanácsot, köszönöm! (és bocsi hogy ilyen hosszú lett, de jól esett végre leírni)

2014. máj. 25. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, őszintén szólva kevés dolgot tehetsz, főleg így, hogy van barátnője.

Az tényleg az ő hibája, hogy béna volt, de lehet, hogy még tapasztalatlan is volt 17 évesen, ezért nem lépett. De abban igazad volt, hogy túlléptél rajta és nem erőltetted. Szerintem tartsd is magad ehhez, legyen benned tartás és ha egyszer "szakítottál vele", akkor az maradjon is így. Amíg van barátnője, addig úgy sem tudsz mit csinálni, és elég szemét lennél, ha belemásznál a kapcsolatukba.

Én inkább azt tanácsolnám, hogy tényleg lépj túl rajta és keress másik pasit. Az majd elfeledteti.

Vagy ha mégsem, akkor várd meg, amíg szakít a nőjével és utána lépj színre. Ha van már tapasztalata a csajozásban (márpedig biztos van, ha most is van nője), akkor már nem lesz olyan béna veled, mint régen.


De az is lehet, hogy ő viszont teljesen túllépett rajtad a csalódás után, amit okoztál neki vagy hogy mondjam, és soha többet nem fog veled foglalkozni.

2014. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak a te kedvedért bejelentkeztem, pedig nagyon nem akartam! :D Szóval, szerintem próbálj meg túllépni rajta és elfelejteni őt. Tudom, hogy nem lesz könnyű, de muszáj. Anno olyan voltam mint a srác akiről írtál, csak nekem nem jelentette ki a lány mint te. :D

Az, hogy azt érzed, hogy azóta kerülnek a pasik az azért is lehet, mert a "depis", kedvtelen, szomorú lányokat általában kerülik. Én úgy hívom az ilyeneket, hogy kedvrombolók, egyszerűen ha beszélsz velük lehúzzák a jó kedved és elmegy mindentől a kedved. Bocsi, hogy ezt így leírtam, de remélem nem bántottalak meg.

Még egy jó tanács: Ne keresd foggal-körömmel a szerelmet, élvezd az életed, légy vidám, boldog és (bármennyire is hülyén hangzik) rád fog találni a szerelem! (tapasztalat!) Nyugi, nem maradsz egyedül! :) Sok sikert kívánok az életben!

U.i.: Légy vidám, nevess sokat, érezd jól magad a bőrödben, előtted az egész élet! ;)

x/f

2014. máj. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, főleg a másodikat :) jól esett, hát igyekszem hallgatni rátok :) köszi!
2014. máj. 26. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!