Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Reménytelen a helyzet mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen a helyzet mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy sráccal nagyon jóban voltam, rengeteget beszélgettünk én teljesen belehabarodtam de nem tett semmit pedig volt hogy hazakísért és én vártam hogy majd megcsókol vagy valami de nem... szóval úgy éreztem hogy csak én mozgatom a dolgokat, mintha én erőltetném és egy kicsit kíváncsi is voltam hogy mi lenne ha megmondanám neki hogy ez így nem megy, nem szeretném folytatni ezt a szenvedést, reménykedtem benne hogy majd küzd egy kicsit de nem. Ez nagyon fájt. Aztán meg egy kis idő múlva rám írt hogy lehet e még köztünk valami. Mégcsak nem is személyesen kérdezte meg. Ez is rosszul esett és nem írtéttem erre mit várt mit írjak? Úgyhogy erre megint csak azt írtam hogy amit erőltetni kell az nem lehet jó. És ennyi volt ez után már nem is beszéltünk. De ez már másfél éve volt, és túl léptem rajta, a barátaink azt mondták nagyon megviselte, nagyon kikészült hogy megszakadt a kapcsolatunk de nem értem akkor miért nem csinált valamit? Majdnem depresszióba esett de arra nem vette rá magát hogy pl elhívjon valahova. Lett barátnője kb fél éve, és nagyon jól megvannak elvileg, és ez eddig nem is zavart aztán egyik éjjel vele álmodtam utána pedig láttam egy áruházban és azóta csak erre tudok gondolni, hogy nekem kellett volna megkeresnem, kicsit még ki kellett volna tartanom vagy nem is tudom. Most pedig nem tudok csinálni semmit sem mert van barátnője. Tehetnék valamit? Adjatok tanácsot :(

2014. máj. 26. 19:35
 1/2 anonim válasza:
Szerintem keresd fel mond el mit érzel öntsd ki a lelked lehet az a lány nem jelent neki annyit mint te és lehet van még esélyed de a lényeg hogy beszélj vele. sok sikert:)
2014. máj. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt elszalasztottad, bocs. Méghozzá ott lett elrontva, hogy kikosaraztad. Mert akármit mondasz, azt tetted. Mindegy milyen formában, de próbálkozott nálad. Ez a "küzdjön értem" baromság meg nem tudom kinél működik, de ha engem kikosaraznak, akkor nem csinálok hülyét magamból, személy szerint, így teljesen megértem, miért lépett tovább. Ezt lekésted, kislány!
2014. máj. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!