Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba. Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk legjobb barátok. Mindennap beszélgetünk, de nagyon keveset tudunk csak találkozni. Amikor kettesben vagyunk nagyon jó vele. Működik köztünk a kémia, mert szoktunk csókolózni. Tudom nem helyes, de ő se meg én se tudjuk megállni. Azt mondta nagyon szeret, de nem jönne velem össze, mert félti a barátságunkat, de ez már rég több és nekem ez így nem jó. Mondtam neki, hogy nagyon szeretem őt és egy próbát megér, de mindig próbál kibújni ez alól. Barátnőmnek múltkor azt mondta, hogy összejönne velem, de nekem meg azt mondja, hogy nem tudja. Mit csináljak? Már nagyon rossz ez az egész. 2 hónapja mindig összeveszünk ezek miatt. Már kivagyok :( Segítsetek.

2014. máj. 30. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát akkor szerintem hadjátok abba ezt az egészet. Tudom hogy nehéz lesz de ez így nem jó neked meg neki sem. Ha meg igazán szeret akkor meg azt fogja mondani: ne badjuk abba mert szeretlek és fontos vagy nekem

Be fogja látni ;)

2014. máj. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egy ilyen után összejöttem a lánnyal. Épp most, egy év után készülünk szakítani. így már barátok sem leszünk.. Csókolózós barátok. Van ebben valami, nem biztos, hogy tovább kell lépnetek. 22f
2014. máj. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló volt, csak ott én akartam, a lány pedig féltette a barátságunkat, de ő is akarta. Egy hónap után, meggondolta magát, vagy sikerült megnyugtatnom, hogy nem lesz gond. Összejöttünk és 2 éve együtt vagyunk.
2014. máj. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PearlDiver ***** válasza:

Akkora baromság ez a szöveg, hogy féltem a barátságunkat... Mert ha valaki mással jön össze, akkor talán nem változik meg a barátságotok?! És amikor egy lehetséges párkapcsolatról van szó, miért a szakításon problémázik? Talán eleve erre készül?

Szerintem csak nem elég felelősségteljes, képtelen elköteleződni. Ezt a kérdést kéne körbejárnotok.

2014. máj. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!