Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakított velem különösebb ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem különösebb ok nélkül. Ez nem bunkóság?

Figyelt kérdés
Tegnap a barátnőm küldött reggel egy SMS-t, h MUSZÁJ beszélnünk. A találka egy játszó előtt volt, útközben már sejtettem,h ez a "beszélnünk kell" nem jelent semmi jót. Amikor megláttuk egymást nem mosolyodott el ahogy szokott, és amikor meg akartam csókolni kitért az útból. Kérdeztem tőle mi a baj mire ő megfogta kezem és azt mondta,h nagyon sajnálja de nem lehet többé a barátnőm. Szakít velem. Kérdeztem miért, egy másik csávó vagy mi? Ő azt mondta,h az életére esküszik nincs más, csak egyszerűen már nem érezz kettőnk közt semmit. Megkérte,h ne faggassam mert úgyis csak rosszabb lenne (hogy lenne már rosszabb) elmondta,h nagyon szép volt ez az idő amit együtt töltöttünk de vége, és ezzel a végszóval lelépett... én utána futottam és ordibáltam vele,h mégis,h a p*csába képzeli,h így megszégyenít, otthagy és,h legalább egy normális indokot adjon. Ő erre rám nézett és azt mondta ne itt. Aztán elment... az üzeneteimre órákig nem válaszolt csak most. Azt írta,h már nem szeret... de mégis mióta nem? Jobban belegondolva az utóbbi időben nem mondta nekem ezt a gyönyörű szót de am minden rendben volt. Szerintetek nem bunkóság így szakítani?

2014. jún. 2. 16:35
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
még ez a jobbik eset mikor személyesen...velem ugyanígy ssakított barátnőm csak facebookon "beszélnünk kell" (ez volt tavaly nyáron) ő azt mondta nyárra nem akar kapcsolatot és lelépett..erre 2 hétre összejött valakivel... szóval...szerintem emberibb személyesen szakítani, az érzéseit pedig nem fogod tudni szabálozni
2014. jún. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
velem ugyan ez van csak nekem nem merte a szemembe mondani és viberen írta le -.- hát legalább őszintén meg mondta hogy nem szeret és nem akar hitetgetni..mást ugy sem tehetsz mint hogy belenyugodsz h vége...sajnálom!!!
2014. jún. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Ha évekig együtt voltatok, akkor bunkóság nagyon is. Ha nem és nagyon fiatal a csaj, akkor sajnos előfordul hogy így közlik.
2014. jún. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
egy másik fiú van a dologba...tuti.....
2014. jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy te ezt nem tudod elfogadni, ő ezt megindokolta: Már nem szeret.

Személyesen elhívott, elmondta, miért szakít. Szerintem nem volt bunkó.

2014. jún. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem föltétlenül.

Mi az, hogy különösebb indok nélkül??? Ha nem szeret, az nem elég indok?


Te viszont rettentően gyerekesen, férfiatlanul viselkedtél.

Nehéz ezt így élőben, élesben csinálni, de akkor is örök igazság, hogy ha egy nő menni akar, segíteni kell neki összepakolni.


Hozott egy döntést, ami végérvényes, és totál logikátlan ezt megkérdőjelezned, mert a döntést már meghozta.

Egyet tehetsz, méltósággal elfogadod.

Ha ordibálsz, hisztizel, kérdőre vonod, azzal csak saját magad járatod le, a végeredményen pedig semmit nem változtatsz.

Akkor már inkább gyere ki a helyzetből morálisan a lehető legjobban, őrizd meg a büszkeséged, és a méltóságod, és tartsd tiszteletben a döntését.


Hogy bunkóság volt e?

Hát, hallottam már ezerszer bunkóbb szakítást, legalább tisztességgel eléd állt, elmondta, hogy vége, elköszönt, és lelépett.

De mindegy is.

Még ha bunkónak is érzed, tökmindegy. Nem változtat a végeredményen.

Neked viszont ettől nem kell bunkónak lenni, ha ő bunkó, az az ő dolga.

Te nem legyél egy pitiáner suttyó, kezeld méltósággal ezt a dolgot.


Ha szakított, hát szakított. Én a helyedben mindenféle kapcsolatot megszakítanék vele.

Nem hogy még hívogatni, meg üzengetni... Ébresztő!

Saját magad szégyeníted meg!!!

2014. jún. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Annál, hogy már nem szeret, nem kell jobb ok. Hitegetnie kellett volna csupa szívességből?
2014. jún. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért tartod bunkoságnak? Rossz, kellemetlen, váratlan, de mitöl lenne bunkoság. Kulturált, becsületes barátnöd volt.
2014. jún. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkóság. Lesz még csúnyább is az se lesz az.
2014. jún. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki szerint indokolni sem kötelező a szakítást. Sőt, sokan szó nélkül eltűnnek. Na az bunkóság.
2014. jún. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!