Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudom, hogy túl kellene tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy túl kellene tenni magam rajta, mert vannak mások is, mégse megy. Ötletek?

Figyelt kérdés

Pár hónapig jártam egy csajjal, szerettem vele lenni, de végeztünk, és ráadásul utána eléggé összevesztünk, meglepő volt a viselkedése, mert addig egész normális volt.


Tudom, hogy léteznek más csajok is, de valahogy egyszer beszélnék vele, jó lenne ha itt lenne, máskor meg nem. Vegyes érzéseim vannak, van, hogy hiányzik, van , hogy utálom.


De már elfelejteném, de nem megy. Mit tegyek? Idő megoldja, így is már eltelt már több mint 2 hónap.



2014. jún. 7. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudsz semmit sem tenni. Max az tud egy kicsit segíteni, ha más lányok után nézel... Én egy éve szakítottam a barátnőmmel és még mindig nem az igazi. Akkor enyhült csak, amikor bejött a képbe egy másik lány.
2014. jún. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mit mondjak 8 év után?
2014. jún. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 aladar12 ***** válasza:

10000 rövid segít.


amúgy tereld el róla a figyelmed (barátokkal menj szórakozni stb.)

2014. jún. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tenyleg csak az ido segit, de ha folyton ezen kattogsz, akkor az se. Nem kell rajta gondolkodni, ez ennyi. Nemreg ert veget egy 2,5 eves kapcsolatom, kisirtam magam es kesz, nem eri meg egyfolytaban a "mi lett volna, ha.." dolgokon aggodni. Eld az eleted, foglalkozz azzal, amit szeretsz, vagy talalj uj elfoglaltsagokat, ne agyalj. Ez ennyi.
2014. jún. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!