Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti hogy csókolóztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogy csókolóztok mikor valakivel le akartok feküdni?

Figyelt kérdés

Múltkor mikor barátommal csókolóztunk elég vadul csináltuk mondjuk mindenki azt mondja nekünk, hogy mi vadul csókolózunk. Szóval a lényeg az, hogy miközben csókolóztunk elkezdte fogdosni a fenekem és egyre gyorsabban meg elkezdett mozogni vagy hogy mondjam:) meg hallottam hogy egyre gyorsabban vette a levegőt. Aztán valahogy abbahagytuk és ott öleltük egymást. De ez most azt jelenté, hogy le akarna velem feküdni vagy mit? Mert ha igen akkor tudom hogy nem tenné azt az én beleegyezésem nélkül. Mondjuk én még nem is akarom:).

14L



2014. jún. 9. 02:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

(-)/\(-)

~ \/ ~

2014. jún. 9. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
értelmes választ! köszi:)
2014. jún. 9. 02:58
 3/13 anonim ***** válasza:
igen
2014. jún. 9. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Valaki bővebben nem írná le?
2014. jún. 9. 03:18
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Amiket leírtál, abból inkább arra lehet kikövetkeztetni, hogy a fiú nem akar feltétlenül lefektetni téged, mert állva is sikerült neki kielégülni.

A csók lényege pedig, hogy fent kopogtatsz, hogy lent beengedjenek.

2014. jún. 9. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm:)
2014. jún. 9. 03:25
 7/13 anonim ***** válasza:
én szeretem jól magamhoz ölelni és simogatni a lányt meg fogdosni a seggét :P
2014. jún. 9. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Minden nővel, akit valaha megcsókoltak szívesen keeküdtem volna.

Hiszen azét csókoltam, mert szexuális értelemben vonzónak tartom..

Ennyi és pont..persze van akivel az ber nem jut el odáig, ez megint más kérdés..( 14 évesen nem is, ott csak az erőteljes "pogtatást" gyakorloja még az ember)


Ráadásul vegyél egy kis gerincet magadra kérlek, mert nagyon ciki és nem helyénvaló, amit tesztek:

" mondjuk mindenki azt mondja, hogy mi vadul csókolózunk"

A halószobábaillő jeleneteket tartsátok is. Tt, nm megalázó, hogy ilyen intim helyzetben látnak titeketet? Pedig lehetne...

2014. jún. 9. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaaszokat de az utolsónak üzenem, hogy nem megalázo mivel nem mindenki szeme előtt történt ez hanem a lépcsőhazban és senki sem volt ott. A másik pedig az, hogy azért csókolózunk vadul, mert még csak egy hete vagyunk együtt és mert nagyon szeretjük egymást:).
2014. jún. 9. 03:51
 10/13 anonim ***** válasza:
Megsúgom a pasik később is így csókolnak, ha akarnak valamit, kivéve a mozgást, a barátod valszeg egy álltó helyében elment. :) Elég fiatalok vagytok még a szexhez, de természetes hogy vágytok rá, főleg a fiú. Szerintem maradjatok ruhában és csókolózgassatok még pár évig...:) 25/l
2014. jún. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!