Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy képesek emberek teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képesek emberek teljesen túl lenni valakin, elfelejteni?

Figyelt kérdés

Ha valakit szerettek, élete része volt, jó volt vele, közös élmények, aztán szakítás, vége. Ilyenkor a felek, hogy képesek egymást túltenni, meg elfelejteni egymást, úgy lenni, mint két idegen szinte az utcán, vagy mintha mi sem történt volna.

Addig fontos része volt az életének az illető, most már pedig észre se veszi szinte.


Hogy lehet valakin ennyire túl lenni?



2014. jún. 13. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
idővel találsz új szerelmet és elmulnak az érzések
2014. jún. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Meditálj
2014. jún. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Erre nyomós oka van az embernek. De idővel a csalódottság és a harag csillapodni fog.
2014. jún. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Idő kell hozzá, Nekem úgy ment,hogy napi 8 órát dolgoztam utánna még 3 órát..aztán 3 óra sport!!
2014. jún. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az emlékek mindig megmaradnak. De ha a szakítás haraggal jár, akkor lehet jobb nem is emlékezni az illetőre.
2014. jún. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Komolyan sem veszik, úgy... Manapság már nem divat a lelki kapcsolat. Párkapcsolatnak számít ha szexelnek és együtt buliznak. Ha esetleg mégis kínlódna valaki, minek? Nem jön vissza attól a másik, csak magát teszi tönkre. Jobb újat keresni.

23l

2014. jún. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy nagyon nagy szerelmem, aki eldobott. 17 éves voltam akkor. Úgy éreztem semmit nem jelentettem neki. Nemrég 18 év után megkeresett egy közösségi oldalon. Váltottunk néhány levelet, aztán törölte magát. Olyan apró emlékeket hozott fel, hogy csak ámultam, hogyan emlékezhet erre. Nagyon jólesett.
2014. jún. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hát kezdjük ott, hogy a szakítást legalább az egyik fél akarja, tehát ő neki ez nem kell többet, ergo már túl is van rajta

a másik fél viszont ha még szerelmes akkor nagyon megszívta, tudom mert énis voltam ilyen helyzetben

az első periódus (azért nem írok időt mert mindenkinél más) az gyógyíthatatlan, tehát az olyan hogy túl kell élni

aztán egy idő után amikor már be tudsz úgy is rúgni, hogy nem leszel miatta depressziós hanem jókedvű, és el tudsz már kezdeni csajozni mert nem áll görcsbe a gyomrod a női parfüm szagától, akkor már elkedzhetsz ismerkedni másokkal

aztán egyszer jön majd valaki aki teljesen elhiteti veled, hogy már nincs szükséged rá, hogy vele hogy alakul azt meg majd meglátjuk :D

2014. jún. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Idő, és új szerelem. Főleg ha az igazit találod meg! :)Tapasztalat.
2014. jún. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 17 éve nem tudom túltenni magam életem legnagyobb szerelmén!, azóta is szeretem...

Ha erősen rágondolok, a mai napig érzem az illatát, az érintését, stb... Mai napig emlékszem mindenre, mintha tegnap lett volna!, pedig 4 nap múlva lesz 18 éve, hogy valami elkezdődött ilyen idő tájt, éjjel a Rákóczi úton, a mai RANDEVÚ nevű helyen...

[link]

2014. jún. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!