Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem, hogy szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy szeretem a volt barátomat. Nem tudom mit tegyek! Vissza szeretném szerezni, de már van barátnője. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Együtt voltunk mindenhol, bulikban, városban, kávézóban stb.

de már nem beszél úgy velem , mint akkor amikor jártunk.Sokszor kezdtem vele beszélgetni, de már nem akar velem beszélni.Minden megváltozott..



2014. jún. 15. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress új udvarlót ! Nála nem hinném h lenne esélyed :s főleg h csaja van , jobban jársz egy másik fiúval és hidd el fogsz még szeretni !
2014. jún. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"szeretem a volt barátomat" (ez oké),"Nem tudom mit tegyek!" (az életben még rengetegszer fogod ezt érezni), "Vissza szeretném szerezni" (hajrá),"de már van barátnője" (FELEJTSD EL A SRÁCOT!!!!!)
2014. jún. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg lezárni, nem hiszem, hogy visszaszerezheted.
2014. jún. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

felejtsd el és kész

van másik

2014. jún. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi van dáóra té vágy az?
2014. jún. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos a szerelemben van, h az egyik félnél elmúlik, míg a másikba még él az érzés. Ez rossz.


Az ilyen szituációban a legrosszabb, ha barátkozol vele, vagy erölteted. Kicsit szakadj el tőle. Itt a nyár, próbálj új hobbi után nézni.

A szorongató érzés pár hét alatt jobb lesz, aztán azon kapod magad, h már nem érdekel a dolog. (Na akkor már tényleg tudtok barátilag beszélni)

Hidd el, h jönni fog más.

2014. jún. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Amit az elso valaszolo irt szerintem tok hulyeseg ne add fel talald meg kozos temat es beszelgess vele sokat!
2014. jún. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!