Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan búcsúzzak el az osztály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan búcsúzzak el az osztálytársamtól, aki nagyon tetszik titokban a nyári vakáció előtt? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Már nagyon rég beleestem,de ő nem tud erről. A barátnőm szerint én is tetszek neki, mindig tök cuki velem, és mikor rámnéz elpirul, és nagyon sokszor bámul.Ritkán beszélünk, a baráti társaságunk is más. Holnap fogunk utoljára találkozni a szünidő előtt. A vakációban nem fogunk találkozni, mert messze lakunk egymástól.Azt hiszem nem fogok kibírni 88 napot anélkül, hogy látnám. Hogyan búcsúzzak el tőle? Mit csináljak? Mit mondjak neki? 17/L

2014. jún. 17. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkabb utalj arra hogy találkozzatok ne legyél ilyen szerencsétlen.
2014. jún. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennyit nyugodtan megmondhatsz neki, hogy találkozzatok. Nem fog érte lefejezni. Ha meg kedvel téged, most kiderül.
2014. jún. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

híd randira. komolyan.

88 nap távkapcsolatban már nem annyira sok, lehet találkozgatni (két hetente egy vonatút belefér nem?),sokat beszélni telefonon, stb... Nem kell megszakadni a kapcsolatnak. Szóval csábítsd el és kész :)

2014. jún. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagyis kettesben. Előző voltam.
2014. jún. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hívd. (sry)
2014. jún. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Emlékszem volt egyszer egy ilyen mese(sajnos nem emlékszek a mesére talán Jake volt a pali a neve bene), pont ez történt benne nagyjából :D az történt benne hogy az utolsó nap a suliban leírhatak akármit a másiknak a egy lapra, és oda adták a másikbak, sajnos a csaj nem merte leírni de a pali leírta hogy szereti, de mikor már megakarta keresni, akkor már elment vakációra a pali. Szóval szerintem azt kéne mondanod! :D
2014. jún. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem kell szégyenlősködni. Le kell rohanni. Persze csak óvatosan.
2014. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom hogy azóta mi történt,de szerintem a legközelebbi találkozásotoknál,próbálj vele nagyon sokat beszélgetni.Sajnos velem is van egy hasonló szitu,de remélem hogy nálatok majd minden happy lesz. 16/l
2014. júl. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!