Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Próbálok tenni a kapcsolatért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálok tenni a kapcsolatért, feldobni, programokat szervezni, ha baj van, megbeszélni, de barátnőm nem vevő rá, passzív. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Szóval szervezem a programokat, hogy legyen közös élmény, ne egy unalmas kapcsolat legyen, de általában nem jön el.

Ha megakarok beszélni vele valamit, kis időre ér rá.

Szeretem, de ez így nem állapot!


Nem akar semmit se beleadni a kapcsolatba, illetve ő adásnak nevez olyat, ami alapvető dolog. ( beszélgetés pl.)

Szóval én próbálok tenni. Nem ilyen ugri-bugri stílusban, de azért mértékkel, de ez se jó, vagy kényelmes és sose tett semmit egy kapcsolatért, vagy nem szeret ennyire se.



2014. jún. 19. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem normálisabb lányt érdemelnél, én hagynám a helyedben.
2014. jún. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ez nem kapcsolat, már ne is haragudj.
2014. jún. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az nem célra vezető, ha egyedül húzod a szekeret. Keress másik lányt aki megbecsül, és értékel. Úgy tűnik ezt a kapcsolatot jelenleg csak te akarod.. :/
2014. jún. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A lánynak elképzelhető lenne hogy esetleg más tetszik és "féltékenységi hadjáratot indít"? Hallottam nem is olyan régen ilyesmiről...szegény srác ugyanebben a cipőben utazott...Végül szakítottak és rá jött hogy csak el pazarolt a lányra pár hónapot.... Neked is ezt kellene tenned...
2014. jún. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!