Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vele van a baj vagy en vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vele van a baj vagy en vagyok TUL feltekeny?

Figyelt kérdés
14 eves vagyok ,fiu,a baratnom 12 eves es elegge feltekeny vagyok...nem tudom h en vagyok tul feltekeny vagy o viselkedik rosszul...szoval nagyon zavar ha a baratnom mondjuk egy mas fiuval beszelget barmirol ,vagyha egy fiuval sms-ezik ,vagy meg az zavar h a telojan a voltjairol(exeirol vagy hogy mondjak) van fenykep (allitolag meg regi) nagyon zavar az ha a az egyik voljaval beszel ,reg meg el is tiltottam a fiutol mert a fiu meg szerette a baratnomet es a baratnom olyan h szeret szimpla barat lenni barkivel...szoval egyszo mint szaz bevallom rohadtul feltekeny vagyok meg arra is ha egy lany baratnojenek egy puszit kuld vagy az egyik szulinapon a baratnojet megpuszilta,es boldogat kivant es azutan azt mondta h szeretlek...most akk gondoljak rosszra??? nem tudom h velem van a baj vagy o ilyen?? kerlek segitsetek es mondjatok meg a velemenyeteket....koszi ;)

2014. jún. 21. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:

jajj gyerekek gyerekek... :D


am 12 évesen már vannak exei??? :OO

2014. jún. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aha...szóval 12...Are you kidding meeeee????
2014. jún. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
amíg veled jár nincs mire féltèkenynek lenned!!
2014. jún. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!