Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most ez mit jelent? Ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mit jelent? Ha egy férfi azt mondja, hogy neki nem számít annyira a külső?

Figyelt kérdés
Neki akkor mindegy, hogy kivel van? Ismerkedésnél nem írja, hogy szép vagyok. Mármint nem reagál érdemben a külsőmre. Már nem először kapom ezt a dumát. Annyira elegem van, mert ez a hülye szöveg mit takar? Fiúk, ismerkedésnél rögtön bókoltok, ha tetszik a lány?

2014. jún. 22. 18:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy tulajdonképpen megdugná a guruló krumplit is.
2014. jún. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

ad.1., Dugni akar, szája, p*ncija minden nőnek van.

ad.2., Extrovertált személyiség, tényleg a belső számít neki.

ad.3., Lövése nincs hogyan kell bókolni, egy nővel bánni. :)


Én szoktam bókolni, de csak őszintén, ha tényleg úgy gondolom.

2014. jún. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Csak egyszerűen nem felszínes, ne akadj ki ezen. Vannak srácok, akiket főleg a belső dolgok érdekelnek, nem csak és kizárólag a külső.
2014. jún. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Veled is beéri.
2014. jún. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Introvertáltra gondolsz szerintem, én is az vagyok egy kicsit, de szerintem mindenkinek fontos valamennyire a külső. Én is attól tartok, hogy csak azért vagyok jó neki, mert nő vagyok, ennyi. Semmii bòkot nem kapok. Tetejébe önbizalomhiányosokat vonzok.
2014. jún. 22. 19:02
 6/27 Dennis Moore ***** válasza:
Hát ha ezt neked mondja, miközben épp ismerkedik veled, akkor van egy olyan felhangja a dolognak, hogy "ugyan nem vagy szép, de engem nem érdekel". Annyira azért nem kedves duma.
2014. jún. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Hopsz, igazad van, benéztem. Én is az introvertáltra gondoltam. :) Hülye mérnök! :D
2014. jún. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Ja, nekem is ez a bajom vele. Már megszoktam..... Vagy nem kellek és észre vesznek, vagy ezt kapom.
2014. jún. 22. 19:08
 9/27 anonim ***** válasza:
kamuzik.
2014. jún. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Egy fontos különbségre mutattál rá férfi és nő közt. A nők nem mennek bizonyos szint alá, inkább nem szexelnek. A fickók viszont bárkivel hajlandóak elmenni. Nem elsődleges nekik a kinézet. Tehát lehet , hogy a jelölt nem hazudott.
2014. jún. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!