Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elérni a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni a barátomnál azt hogy többet csókolózzunk, hogy romantikusabb legyen és hogy lefeküdjön velem? 20 hónapja vagyunk együtt és 19 évesek vagyunk. Eddig kb 3-szor csókolóztunk igazán szenvedélyesen

Figyelt kérdés

2014. jún. 23. 13:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez gáz!!! Én 2 nap után már úgy csókoltam meg a barátnőmet. És petting is elég gyorsan megvolt pedig szűz volt és 15 éves.
2014. jún. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudj , de ez nem normális... Sürgősen ülj le vele beszélni , vagy hagyd el ...Ilyen férfi nem is létezik :D 20L
2014. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
jobb ha lecseréled :D
2014. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

are u fcking kidding me?

valamelyikőtökkel valami nagyon nem stimmel...

csókolózást még megértem DE 20 HÓNAP és nem feküdtetek le?

állj elé meztelenül és vegyél egy 12 csomagos óvszert, ha nem jön be ez se akkor kapsz egy rekesz sört :D

2014. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
#1 igazad van! Szó szerint pontosan, én is így voltam csajommal, még a 15 év is stimmel!
2014. jún. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Szerintem már elég ideje vagytok együtt, hogy kedvesen megmond neki, hogy te szeretnél kicsit komolyabban együtt lenni vele. Belemenne szerintem, hogy ha szeret. :)
2014. jún. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
mondtam már neki hogy nekem ez nem elég szeretnék többet de nem nagyon tesz többet, volt hogy már eljutottunk valameddig de aztán inkább abbahagyott mindent
2014. jún. 23. 13:31
 8/16 anonim ***** válasza:
Privátba küldj képet és megbeszéljük a részleteket ;)
2014. jún. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a srác bu**zi...vagy te vagy q*rva ronda és komolyan veszi a haverokkal kötött fogadást...
2014. jún. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Langyi.
2014. jún. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!