Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elfelejteni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni az első szerelmet?

Figyelt kérdés
3 és fél éve vége már, de még mindig erősen bennem él.Próbáltam más lányokkal, de az csak kisebb fellángolások voltak, teljesen más volt minden mint vele...mihelyst vége lett ezeknek,azonnal csak ő járt a fejemben..mai napig vele kelek, vele fekszem.Zene hallgatás közben végig ő jár a fejemben.Barátja van azóta már elég régóta,ahogy elnéztem ő szerelmes abba a fiúba.Már nem tudom mit csináljak...legjobb talán egy új városba,emberek közé kerülni. De jövőre érettségizem, és sajnos ez még nem megoldható.Nem tudom szerelem e ez még,de ez tarthatatlan állapot, a rögeszmémmé vállt.

2014. jún. 24. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:

le kellene zárnod valahogy.

tudatosítani hogy ő továbblépett, és ennek már vége van

2014. jún. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezt énis tudom...de hogyan?
2014. jún. 25. 00:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Elfelejteni ne akard, nem is fogod tudni. Az első szerelmet elfelejteni lehetetlen, de ez így is van jól. Én a mai napig vissza-visszagondolok a 4 évvel ezelőtti, első barátomra.

Meg kell próbálnod tovább lépni. Meg kell értetned magaddal, hogy vége, biztos volt oka is, hogy miért. Ő tovább lépett, és boldog, ne kínozd magad ezzel. Nyiss a világra, találj magadnak elfoglaltságokat, új hobbit, készülj az érettségire. Vannak szép lányok, csak járj nyitott szemmel. Valamint hanyagold azokat a számokat, amiket együtt hallgattatok, vagy általa ismered, mert az nem segít elengedni. Ha sikerül megértetned magaddal, és lezárnod a dolgot, akár még jóban is lehettek.

Én például a mai napig beszélek néha a volt barátommal, az elsők közt köszöntjük egymást szülinapokkor, névnapokkor.. De mindketten tudjuk a miérteket, és elfogadtuk a helyzetet. Lehet, hogy majd egyszer még újra összehoz titeket a sors, de mindennek oka van! Még előtted az élet, ki kell élned magad, megismerni még sok-sok másik lányt, személyiséget, hogy rágyere, milyen is számodra az igazi. Nem szabad leragadni, mert úgy csak önmagad kínzod.

Remélem tudtam segíteni :)

20L

2014. jún. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

17 évesen egy 13(és fél) évesen történt kapcsolat után sírsz?

Legyél többet a haverjaiddal, társaságban, az sokat szokott segíteni!

2014. júl. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Külső szemmel könnyű ezt mondani,hogy 13 és fél éves szerelem után "sírok"...de azóta több barátnőm is volt már.Bulizni rengeteget jártam,és ahány lánnyal találkoztam ott,és ahogyan viselkedtek,csak mégjobban felerősítették bennem,hogy ő életem szerelme..
2014. júl. 3. 21:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy mondd el neki nyíltan: talán még ö is szeret, és csak a psival akart elfelejteni téged. Vagy a másik amit csinálhat, hogy megért és elmomdja hogy sajnálja, de neki más tetszik. Vagy csinálhatod azt is, hogy (nem bántásbol), de elmész pszihologushoz, kiontod neki a szived es segit lezarni az egeszet. :/
2015. jún. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!