Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Au pair-ek! Hogyan éltétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Au pair-ek! Hogyan éltétek meg a külön töltött időt a párotoktól?

Figyelt kérdés

Meg tudott a barátotok látogatni, amíg kint voltatok a családnál, esetleg fordítva? Hogy viseltétek a hiányát?

Tudom, barátok és család nélkül se könnyű, de a családomtól már laktam külön, de a páromhoz nagyon ragaszkodom, és a leghosszabb időnk eddig 5 hét volt külön, abból is 4-et végigbeszéltünk, és nagyon nehezemre esik itt hagyni őt, pláne, hogy mire hazaérek egy év múlva, ő nem lesz itthon, mert katona, és külföldre megy...



2014. jún. 28. 22:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Barátom nem volt akkor épp de egyszer el tudott jönni a húgom egy hétre talán húsvét környékén mikor a család elutazott rokonokhoz. Amúgy ha a barátodnak van pénze, vagy néha meghívod te, 1-1 hétvége simán belefér szerintem, repülőjegyet lehet olcsón találni és meg tud szállni 2-3 napot valami olcsó hostelben. A hétvégéid többnyire úgyis szabadok lesznek, akkor tudtok egész nap találkozni.
2014. jún. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!