Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottam a barátommal. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal. De nagyon szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A baratom az utobbi idoben bantott lelkileg..depresszios lettem miatta..olyanokat momdott hogy megol..megalaz ha megcsalom..nyaralason azert bsszott le mert nem.jol.fogtam a kezet..vagyis neem ugy ahogy o akarta..:s es en nagyon szeretem:s szakitottam vele..1evig voltunk egyutt..:s ezt 6-7honapja csinalta..eddig mindig vissza engedtem..mivel vele volt az elso tudjatok mi..:s mit tegyek ?

2014. júl. 10. 22:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
hagyd!..
2014. júl. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Néha fáj elengedni azt akit szeretsz de ha nem tud veled szépen bánni egy olyan lánnyal aki szívből szereti, akkor inkább hagy repüljön ha akar engedd el magadtól, sírd ki magad, tudom nehéz lesz de nem tudsz mást tenni, ha meg visszamész akkor ugyanúgy folyatódik tovább :/ ... Mert hiába mondja hogy nem csinálja többet... Ha egyszer megcsinálja többször is meg fogja...
2014. júl. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igen tudom..nem.is merem vissza fogadni..de nagyon szeretem:s koszi a valaszokat.
2014. júl. 10. 22:22
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el! Sokkal jobbal is össze jöhetsz.

Ha 12 hónapból a felében terrorizált, akkor egy életen át tartó "szadizás" nem éri meg azt a 6 hónap boldogságot, ami az elején volt (főleg ha elmúlt).

2014. júl. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 manó1235 ***** válasza:
100%
jobban jársz ha nem fogadod vissza.. azért él vissza a helyzettel mert úgy érzi bármit megtehet.. tudom milyen rossz hidd el csak én egy év helyett több mint 2 évet "szenvedtem" így.. később majd adsz esélyt másoknak és obb embereket ismersz meg fel a fejjel :)
2014. júl. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy szakítottál. Én is jártam már így. Adj időt magadnak, és el fog múlni. Törődj magaddal, csinálj olyan dolgokat, amiket vele nem csinálhattál, foglald le magad olyan dolgokkal, amiknek semmi közük hozzá, új hobbi, új sport, új ruhák, új könyvek, új ismerősök (attól függ, milyen típus vagy). Élj és az élet szépségeire koncentrálj! :)
2014. júl. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
Keress másikat! :)
2014. júl. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha visszafogadnád,akkor kezdődnének pár hónap alatt a pofonok,később meg a verések.
2014. júl. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:) igaz jol tettem..de en az a nagyon erzekeny tipus vagyok:S es annyit idegeskedem miatta h 8kg fogytam:s
2014. júl. 10. 22:33
 10/20 anonim ***** válasza:
De ő nem szeret téged...jól tetted, hogy kidobtad.
2014. júl. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!