Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen létezik, hogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen létezik, hogy ennyire mélyek lehetnek az érzelmek?

Figyelt kérdés

8 hónapja járunk a barátnőmmel. Mindig is szerettük egymást, de a múltkor ledöbbentem, hogy ő mennyire mélyen.


Moziban voltunk és hazavittem. Hosszas elbúcsúzás során egyszer csak jó erősen átölelt és elkezdett sírni a vállamon. Kérdeztem, hogy mi a baj, ő csak azt felelte, hogy annyira örül, hogy most ezt nem tudná elmondani és már hiányzok neki, mivel elmegyek. Megvigasztaltam, hogy nem megyek messzire és holnap jövök érte. Ekkor egy kicsit megnyugodott és majdnem egész este, hajnalig csak vele beszélgettem. És lefekvéskor egy kicsit én is elérzékenyültem. Első kapcsolatom, de most már felőlem lehetne az utolsó is. Éltetek már át hasonlót? Tényleg van ilyen erős érzelmi kötődés egy kapcsolaton belül, amikor jól megvannak a felek és szakításról szó sincs?



2014. júl. 25. 02:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem éltem még át hasonlót, mert engem senki se szeret, így passz
2014. júl. 25. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Persze, van ilyen éreztem is már ilyet volt rá pl, hogy én is csináltam ilyet. :C Ez egy boldog kapcsolatban szokványos.
2014. júl. 25. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mindig ilyet akartam. :( Csak sajnos nem ismerek ilyen lányokat.

Gratulálok! ^^

2014. júl. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak a poén az, hogy a kapcsolatunk elején, ha én nem lettem volna egy kicsit rámenősebb, nem lett volna az egészből semmi. :)
2014. júl. 25. 02:44
 5/12 anonim ***** válasza:

mintha valami kábítószer lennél, teljesen függő lett

nem úgy tűnik, hogy ez az a fajta boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolat

2014. júl. 25. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És higgyétek el, bízom benne, hogy egyszer mindenki megtalálja az igazit! ;)
2014. júl. 25. 02:58
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Becsüld meg, és vigyázz, véletlenül se bízd el magad. Minden ' nap megkell küzdened érte.

Feltárta előtted az érzéseit, ne érezhesse ezáltal sebezhetőnek magát.

2014. júl. 25. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok senkit bántani, de érzelmileg kissé labilis lehet a csaj, vagy csak valami egyéb bántotta... Minden esetre valóban becsüld meg nagyon, és szeresd, ritka manapság az ilyen.
2014. júl. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem éltem még át ilyet, de nem is szeretnék. Nem vágyom arra, hogy sírjak a pasim vállán, mert nem látom kb. 12 óráig. Ez már erős függőség. Szerelmes voltam már, most is vagyok, de egy percig nem okoz gondot az, hogy külön vagyunk.
2014. júl. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tudom miken ment keresztül, ezért valamennyire meg is értem. Eddig is nagy figyelmet szenteltem rá, most se fogom hanyagolni.
2014. júl. 25. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!