Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen konfliktusotok van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen konfliktusotok van a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés

Meg tudtátok oldani, vagy együtt éltek vele?


(Rossz tulajdonságok / vallás / kiskutya kismacska..)

A legkomolyabbtól a leggagyibbig minden érdekelne..



2014. júl. 29. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
A kapcsolatokhoz ez is hozzá tartozik.
2014. júl. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
féltékenység, kielégítés, evés, milyen filmet nézzünk, legyen macskánk naaaa,:D
2014. júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Túlzott féltékenység, ennél rosszat nem tudok elképzelni se...olyan típus vagyok, aki sokmindent el fogad, nem zavar ha néger, ateista, vagy kocka, járhat rózsaszínben, lehet emós, nem zavar, de a féltékenységgel kikészítenek a pasik, nekem soha nem sikerült megoldanom, mindig szakítás lett a vége, elegem lett. Egy barátnőm pasija mindig a motorjával foglalkozik, eleinte a barátnőm ki volt, h ,,megint szerel, megint nem mentünk moziba" de mostanra javult, a pasi beosztja az idejét:)
2014. júl. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1. Érzéketlen vagyok szerinte. (ez a leggyakoribb téma veszekedésnél)

Szerintem nem vagyok amúgy érzéketlen. Túl lelkizõs férfi létére. Mint egy rossz romantikus film egyik karaktere.


2. A papagájaim.

Túl sokat csipognak meg sok gond van velük. Számomra nem megterhelõ de õ meg nem igazán bírja elviselni.


A legdurvább az volt amikor amiatt veszekedett velem mert túl kicsire vágtam fel neki a kovászos uborkát.

Az is beteg volt amikor otthon voltam a szüleimnél és mondtam a páromnak, hogy kifestettem a körmeimet. Két napig balhézott emiatt. Nem értettem mi baja van ezzel mikor nem is kell látnia, hogy milyen lett. Több száz km volt ekkor köztünk.


Sokszor nem tudom, hogy sírjak-e vagy nevessek amikor ilyen baromságok miatt áll le vitatkozni. Volt már abból is gond, hogy nem tettem az íróasztalára papírzsebkendôt. Ha konfliktus van akkor 99%-ban a párom kezdeményezi.

Szinte mindig meg tudjuk beszélni.

2014. júl. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Kisebbek-nagyobbak vannak,de mind a ketten teszünk azért,hogy megoldjuk őket.

Meg ott van az állandó "Vegyünk M-eset" vita is :D

Régebben kövér voltam és megmaradt akkoriból,hogy szeretem a bő,XXL-es pólókat.

A méretem L-XL,ha kényelmeset akarok,de a ő szereti a szűkebb pólókat veszek ezért mindig mondja,hogy legyen M-es,mert az "nem lóg".,de utálom azokat.

Úgyhogy hol ilyen,hol olyan lesz,valamint,ha ajándékba veszi,akkor az M-eset vesz.

Még bandás pólóból is!!! :D

2014. júl. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
-a,az,.
2014. júl. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem fér ide bocsi...
2014. júl. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk a legnehezebb az alkohol kérdése. Ő nem érti, mit problémázok rajta "folyton". Ez már nem egyszer volt olyan szinten, hogy komolyan megfordult a fejemben, hogy elhagyom.


Aztán, a másik ami sok vitát szül, hogy eléggé eltérő a "rumlitűrő képességünk". Ő sokkal rendszeretőbb, nekem a takarítás/mosogatás olyan dolog, amit esőben is meg lehet csinálni, jó időben inkább a kertet és az állatokat rendezem.

A gyereknevelés terén vannak olyan berögződései, amit sajnos a szüleitől hozott, és nem tudja levetkőzni.


Apróság, de engem zavar, ha kaja közben tv-t néz, netezik, vagy olvas, szóval ezért mindig szólok, olyankor ki is kapcsolja/abbahagyja, szóval vita nincs belőle, de magától nem jut eszébe.

Szintén apróság, és otthonról hozta magával a pazarlást: simán kidobja a megmaradt darab kenyeret a kukába (pedig x állatunk van, ami megenné), meg egyáltalán, sok olyat kidob, amit én még hasznosnak ítélek meg. Kidobja a cipők, műszaki cikkek blokkját/számláját is, aztán ugye az esetleges reklamációnak fújtak.


Nekem is tuti van ezer olyan idegesítő dolgom, amit meg ő tudna felsorolni. :)

2014. júl. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Korkülönbségből fakadó: féltékenység, bizalmatlanság, letagadás, szégyenlés... hülyének nézés... (ezeket nem lehet megoldani)


Személyiségből fakadó: csúnya beszéd, csajozás...


Csak úgy: Bármilyen apróságból...


Én vagyok a csajszi. Nem szeretek veszekedni, szóval ha ingerült, leszerelem egy kis szexszel, vagy ha komoly a vita, megpróbálom tisztázni vele... de mindig én nyitok a békülés felé, vagy én kérek bocsánatot...

2014. júl. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na jó akkor leírom.az hogy szétszórt szétdobája a ruháit nem csukja be maga után a szekrényajtót.Lusta borotválkozni.

úgy eszik mint egy disznó..és persze féltékenykedés.

pl az is zavar ha felhajtva hagyja a wc-t de már az is baj ha megszólalok mert ne piszkáljam.és én gonosz vagyok..

de innentől kezdve nem érdekel én nem fogok vele lakni az biztos! Meg az hogy ő szereti a magányt én pedig ragaszkodóbb vagyok még nem sikerült megoldani folyamatban van.de szeretem őt nagyon.

2014. júl. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!