Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lánnynak szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánnynak szerelmi vallomást teszek és elutasít, mert barátja van és nemsokkal azután elhív bulikba és találkozni szeretne velem, akkor szerintetetek mik a szándékai?

Figyelt kérdés
Én mondtam neki, hogy akkor keressen, ha szeretne tőlem valamit, mert nemcsak haverkodni akarok vele. 20/f

2014. júl. 30. 01:32
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Szakított a barátjával esetleg?

Az is lehet hogy féltékennyé akarja tenni a pasiját.


Persze nők sose tennének ilyen alávaló manipulatív dolgot, csak is kizárólag azért jutott eszembe mert "disznó férfi vagyok és magunkból indulok ki, hisz mind szexéhes állatok vagyunk akik szabadidejükben a nők elnyomásán és megerőszakolásán kívül mást nem csinálunk™".

2014. júl. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Krumplifőzeléket akar veled készíteni
2014. júl. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vagy szeretne tőled komolyabb dolgokak vagy nem kap elég szexet a pasijátol és ugy gondolja hogy te meg adhatod neki
2014. júl. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18%
Első te nagy ember vagy kezdj valamit az élettel :D ez nagyon tetszett így reggelre.Ekkora humort :D
2014. júl. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!