Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti tartanátok a kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tartanátok a kapcsolatot az exszel?

Figyelt kérdés

Kedves Mindenki!

Már több, mint egy fél éve ért véget egy "kapcsolatom" egy férfivel, akibe én nagyon szerelmes voltam, de a távolság miatt nem működött a dolog, nem is igazán nevezném kapcsolatnak, 4 hónap volt az egész. Én vetettem véget neki, mert úgy éreztem, hogy ő nem akarja, nem szeret, nem figyel rám. Ettől függetlenül nagyon-nagyon megszenvedtem, mert egyrészt tényleg nagyon beleszerettem, másrészt pedig magamat is hibáztattam a történtek miatt.

Sokáig beszélni sem volt hajlandó velem, aztán hónapok múltán elindult köztünk egy nagyon óvatos és lassú kommunikáció. Most ott tartunk, hogy ő ír rám már pár hete, szinte minden héten. Semmi különös, csak érdeklődik, hogy hogy vagyok. Illetve van egy induló vállalkozása, amelynek lesz egy honlapja és én ígértem, hogy segítek neki ezt kialakítani.

A problámám az, hogy tudom, ő már mással randizik. Illetve van egy olyan erős sejtésem is, hogy össze is jött azzal a lánnyal. Nem merek rákérdezni, mert egyrészt félek is a választól, másrészt pedig nem szeretném ezt a "baráti" kapcsolatot elrontani azzal, hogy elárulom magam, engem még mindig érdekel. Nagyon is érdekel, sajnos. Nagyon őrlődöm azon, hogy mi lenne a jó stratégia? Hagyjam ezt a laza, kötetlen kapcsolatot kettőnk között? Néha úgy érzem, hogy ki akarja ezt használni arra, hogy segítsek neki egy-két dologban, ennek a gondolata is riaszt. Vagy kérdezzek rá egyértelműen, hogy mi a helyzet és eszerint viselkedjek a továbbiakban? Mert bevallom, amikor keres, mindig megdobban a szívem, nagyon örülök és ismét romantikus ábrándokat szövögetek. VAgy harmadik lehetőségként az is megfordult a fejemben, hogy megmondom, ne keressen többé és hagyjuk békén egymást örökre. De ennek a gondolata is borzaszt.

Ti mit tennétek a helyemben? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Köszönöm előre is!



2014. aug. 9. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, én nem kertelnék, azzal mindig csak nyúlik a dolog és a nyűg van, kerek-perec elmondanám, mi a helyzet. Ha akar, ő is elmélkedik rajta, és lép, vagy nem, de minek szenvedni, meg bármit szövögetni?

Az egyenesség sosem lehet gáz, nem veszítesz semmit, csak nem pazarlod az időd, ha felesleges.

Hajrá!:)

2014. aug. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem lenne jobb megtudni az igazat?

Jobb lenne ha hetek vagy akár hónapok múlva miközben végig beszélgettek, kiderül hogy már lassan eljegyzi is a másik lányt? (Lehet ez túlzás de nyilván elmélyülhet az a kapcsolat miközben te ábrándozol és beleképzelsz az udvarias érdeklődéseibe olyat is ami nincs...)


Kérdezz rá hogy áll a magánélete, ha mered elmondhatod neki hogy sokszor eszedbe jutnak a szép idők... És a reakciójából láthatod hogy van e még miről beszélni.

De ebben így semmi értelme amit csinálsz.

2014. aug. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!