Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nemsokára lesz a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokára lesz a barátom szülinapja, még csak pár hónapja vagyunk együtt, nem nagyon tudom mit vehetnék neki. Szerintetek örülne ha vennék valami aranyos plüsst meg csokit?

Figyelt kérdés

2014. aug. 13. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. aug. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szív alakú marcipán torta?

Az enyém mindig azt kap, különböző színekben, és kedves feliratot...

Kezdésnek lehet piros.. :))

2014. aug. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
17
2014. aug. 13. 16:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha a pasi szereti az ilyen cukimuki ajandékokat akkor mehet.

Ez személyes vélemény, de nálam pont ez a két dolog van tiltólistán, én a kreatívabb ajándékokat részesítem előnyben.

2014. aug. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hacsak nincs valami egyezményes közös kabalátok a plüsst én is hanyagolnám. Viszont a csoki az szerintem mehet, ha találsz neki valami nagyon-nagyon jó minőségűt.
2014. aug. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A plüsst hanyagolnám én is! Esetleg valamilyen finom bor, cimkébe gravírozva hogy Boldog Szülinapot?
2014. aug. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy készítenék neki egy tortát!:-) Tuti siker!
2014. aug. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Rolad készült fénykép rámában :) hozzá még valamilyen süti amit te csinálsz neki :) tuti siker :)
2014. aug. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!