Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kinek meddig tartott elfelejte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek meddig tartott elfelejteni az első nagy szerelmet? Hogyan?

Figyelt kérdés

már 8 hónapja szenvedek... nemtudok tőle elszakadni mert nem megy :( 1 évig voltam vele együtt...

16f



2014. aug. 17. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

baromi nehezen,nekem 4 év kellett hozzá, talán még most is szenvednék, ha nem találtam volna meg a mostani szerelmemet..

járj el a barátaiddal,ismerkedj és talán kicsit könnyebb lesz, kitartás:)

2014. aug. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
próbáltam már hobbit is keresni.. találtam és azt csinálom amit mondtál de csak addig segít ameddig csinálom aztán utána meg szörnyű érzés főleg hogy már van barátja :(
2014. aug. 17. 15:55
 3/11 anonim ***** válasza:

tudom, hogy most nagyon nehéz és az is lesz egy darabig, mivel ugye "első nagy szerelem" ,de hidd el, ha újra szeretni fogsz valakit, akkor ő már eszedbe se fog jutni..csak idő kell hozzá


első voltam

2014. aug. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
tudom már sokan mondták
2014. aug. 17. 16:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Elég sokáig tartott. De egy idő után elmúlik. Csak sokáig van az hogy mindenről eszedbe jut és sehogy nem tudod elfelejteni. Ha sokat eljársz otthonról és ismerkedsz másokkal kicsit könnyebb. De egyszerű soha sem lesz kiverni a fejedből :/
2014. aug. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
rájöttem :(
2014. aug. 17. 16:27
 7/11 anonim ***** válasza:
10 ev se volt eleg...
2014. aug. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Viszonzatlan volt,szóval muszáj volt lemondanom róla,nagy nehezen 6 hónap alatt sikerült túl tenni magam
2014. aug. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ebben a kis videóban mindent megtalálsz, ami ahhoz kell, hogy túllépj rajta (nekem is nagyon sokat segített):

https://www.youtube.com/watch?v=a2qZ10bWUcw

2014. aug. 20. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10 évig voltam vele együtt, teljesen elfelejteni, és belül elszakadni tőle szerintem soha sem fogok.
2014. szept. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!