Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba. Elég kavaros a történet. (? )

Figyelt kérdés

15/lány vagyok.

régóta szeretem a legjobb barátomat..de ezt neki nem mondtam el.. a napokban mondta el nekem, hogy szeret.de van neki barátnője.. nem tudom mit csináljak.. igaz,szerintem hanyagolja a barátnőjét,de mégsem szeretnék nekik bekavarni,mert akkor meg az lenne hogy miattam szakítottak és elvettem tőle meg ilyenek.. szóval nem tudom hogy elmondjam neki vagy ne..



2014. aug. 23. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha ő is szeret akkor szerintem érdemes elmondanod neki
2014. aug. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először ne mond el neki hogy szereted, legalábbis én nem mondanám el.

Hanem próbáld meg valahogy rávezetni, hogy nem igazán jó a mostani kapcsolata és elkéne gondolkoznia rajta, hogy egyáltalán van e értelme "becsapni" a másik lányt(főleg, ha igaz hogy elhanyagolja).

2014. aug. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát szerintem... az utóbbi 5-6 naba csak velem meg pár haverunkkal volt és nem a barátnőjével.. szegény csaj meg sírt, akkor ment oda hozzá.. nem értem miért jár vele ha ennyire nem érdekli.. az előző barátnőjét látszott,hogy szerette.
2014. aug. 24. 11:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Na hogy alakult a dolog?:)
2015. márc. 1. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!