Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valami otlet? (LENT)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami otlet? (LENT)

Figyelt kérdés

Az egy eves evfordulora a baratomnak egy albumot szeretnek adni a kozos kepeinkkel. Tudom nem a legkreativabb, de szep, es kozos. Azonban ... van valami otletetek, ami ezt kicsit feldobna? Ami nem tul nyalas, de megis szep.

A baratnom 2 evvel ezelott szinten egy albumot kapott a baratjatol, ami idorendi sorrendbe volt rakva, es a tortenesekhez kapcsolodo idezet beleirva. Igazabol azt 2 eves evfordulora kapta, viszont nekunk 25 normalis kepunk lenne, mivel nem vagyunk azok a nagy "csinaljunk egy kepet orultek" :))



2014. aug. 26. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, h ha az én párom már kapott volna ilyet régebben az extől, akkor tőlem nem kapna...Kitalálnék sokkal kreatívabbat és jobbat, mint amit az ex adott anno.
2014. aug. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen a képeiteket akarod felhasználni sztem akkor se albumot adj. Sablonosnak és nem eredetinek fog tűnni. Inkább fogj meg pl egy tükröt és csináld meg a keretét a képeitekből, azt úgyis használná és amikor belenéz lát Téged is és magát is illetve azt, hogy együtt vagytok, így jó lesz a reggele. Vagy pl ékszeres dobozt is beporíthatsz vele. Ilyet csinált egyik ismerősöm és nagyon király volt. Bár valami különleges technikával csinálta és utána lelakkozta, de ha utána néznél Neked is tuti menne. Vagy ha van valami hobbija, akkor ahhoz hozzárakni. Vagy alvós párnára rárakni a képed/képetek. Nem tudom, légy kreatív. :)
2014. aug. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!