Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért gondolja itt mindenki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja itt mindenki, hogy ha egy kapcsolat szünetel, akkor félrelépések vannak? Ti mit tapasztaltatok?

Figyelt kérdés

Nekem volt már szünetem, szó sem volt ilyesmiről, egyszerűen csak lenyugodtunk egy konfliktus után...

Ha mással akar lefeküdni az illető, akkor az nem szünet, hanem ideiglenes szakítás, nemde?



2014. aug. 28. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Szünet után általában szakítás volt a vége.
2014. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Whit55 ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy mikor egy pár szünetel, akkor voltaképp annak az a lényege, hogy nem találkoznak egymással egy darabig, még beszélni se nagyon és ilyenkor az egyik fél vagy épp mindketten kicsit elcsavarog erre-arra. Egyik ismerősömékkel így volt, szünetet hirdettek ki, a pasinak megtetszett a szinglis, bulizós élet és ennek hála a lányt dobta ahelyett, hogy újra együtt lettek volna. Valakinek bejön, de annak általában különválás a vége.
2014. aug. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Félrelépés nincs csak nagy átkúrás!
2014. aug. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Néha kell az a szünet, és nem azért,mert mással akar lenni az ember.. Egyszerűen csak van ideje normálisan átgondolni a dolgokat,arról nem is szólva,hogy aztán milyen öröm újra együtt lenni.. :)
2014. szept. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azért mert a szünetnek általában az az oka, hogy az egyik fél félre akarna kuffantani, de hát azt "csak nem illik mán" ezért szünetet kér, kuffant egyet aztán visszasírja magát hogy "már kiéltem magam" közben meg a nagy lófaxt.. :)
2014. szept. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Linda G. válasza:
szerintem jót tesz a kapcsolatnak egy kis szünet ha minden nap együtt vagytok
2014. szept. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Linda G. válasza:
nem azért hogy szakítás legyen a vége,hanem mindketten át tudjátok gondolni hogy mit is akartok a kapcsolattól.
2014. szept. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!