Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen formában létezhet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen formában létezhet a harmónikus leszbikus kapcsolat?

Figyelt kérdés

Én fiúsabb kategóriába tartozom. Hosszú a hajam, női parfümöt használok, de mégis ordít rólam, hogy a lányokhoz vonzódom.

A barátnőm a megtestesült nőiesség. Akárhova megyünk, a pasik folyton ott legyeskednek körülötte. Ez engem nagyon zavar. Odaülnek hozzánk és akarják fűzni, fogdosni, nyomulnak.gátlástalanul,mivel ugye nincs pasija..... Ő persze mindig azonnal hárít, de szinte én érzem úgy, mintha fölösleges lennék oda.

(a barátnőm előttem heteroszexuális életet élt, velem élte ki leszbikus vágyait, 22 évesek vagyunk)

Kisebbségi érzésem van mellette, hiába bókol, hiába mutatja ki hogy szeret. Így gyakran vagyok sértődékeny és hisztis, már abszurd dolgok miatt is kitör a balhé. Más hogy bírkózik meg ezzel? hogy lehet az ilyen helyzetet kezelni?



2014. aug. 30. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
Miért nem a lelkisérült leszbik forumában keresed a választ?
2014. aug. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerős...voltam már hasonló helyzetben, beszélhetünk róla, írj egy üzenetet, ha akarsz.
2014. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Dettó ugyanez a problémám. Rajtam nem látszik elsőre, max. csak ha nagyon figyel valaki, hogy leszbikus vagyok, a barátnőimről meg végképp nem látták. A mostani barátnőm is egy szexbomba és ő általában már durván leoltja a pasikat. Engem is zavar ez néha, de ugyanakkor meg a másik oldala a dolognak az, hogy kicsit élvezem is, hogy verik rá a nyálukat, de mégis az enyém. ;)
2014. aug. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk fordítva van a helyzet, nálam próbálkoznak be állandóan.

Muszáj olyan szinten elküldeni őket, hogy az csattanjon, mert ha nem, akkor nem hagyják abba a nyomulást akármit is mondasz...-.-'

Bár én szoktam azt is hogy ha látom, hogy valaki kiszúr, akkor kicsit összebújunk, vagy mittudomén, a barátnőm combjára teszem a kezem vagy fordítva, attól a normálisabbak összezavarodnak és kikerülnek :D

2014. szept. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!