Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme még folytatni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme még folytatni? (Hosszú leírás)

Figyelt kérdés

Szóval lassan egy éve vagyunk együtt a barátnőmmel, az első fél év maga volt a mennyország. Mind kettőnknek ez az első valódi párkapcsolata. Viszont már nem tudom mit érzek. Mármint szeretem még, de vannak (szerintem) komoly problémáink.

Először is én jövőre érettségizek ő meg utánam egy évvel és mikor beszéltük, hogy hogy lesz az egyetem ő kijelentette, hogy én halasztok egy évet és megvárom őt különben szakítunk, mert ő nem hajlandó távkapcsolatban élni. Illetve még nyár elején lett volna pár osztálytárssal kis nyár záró buli az egyikünk nyaralójában. És hisztizett, hogy mit képzelek, hogy le merek menni. Jött le 3 csaj is, de 3 éve osztálytársak vagyunk. Ha eddig nem volt semmi most se lesz. Szóval ő is jött és miatta teljesen külön voltam a többiektől. (ő volt az egyetlen külsős). Aztán haverom hívott, hogy menjünk el sörözni egyik este. És megint kiakadt, hogy én nem mehetek. Pedig egy sarki kis kocsmába mentünk volna, mint 2 fiú.

Ehhez jön a folyamatos féltékenykedése. Ha bejelöl egy lány facen máris kérdezget, hogy ki az, honnan ismerem, miért igazoltam vissza stb. Folyton hisztizik, hogy megnézek más lányokat. Tény, hogyha valaki szembe jön az utcán (legyen az fiú, lány újszülött vagy 90 éves) végig mérem. De az együtt töltött 11 hónap alatt nem fordult elő, hogy egy jó csaj után is után néztem volna.

Elvárja, hogy én az együtt töltött napok (nyáron heti 4 teljes napot töltöttünk együtt hetente) ölelgessem, puszilgassam és szeretgessem. Ha ennek nem teszek eleget, akkor elkezd ütögélni, csapkodni, rugdal meg csikiz. Még ha egyszer-egyszer csinálná, vagy ha normális okot adnék rá megérteném. De egyszerűen teljesen bedurvul, volt már, hogy lila foltjaim lettek.

A szexuális életünk is borzalmas. Mikor összejöttünk gyönyörű, vékony lány volt. Azóta folyamatosan zabál, nasizik, egész nap fekszik az ágyban. És már meg is látszik rajta. És nem kicsit. Szóval már tényleg lötyög rajta a felesleg. És ezért néha nem is kívánom. Meg nekem napi 2 szex általában elég. Egy délelőtt meg egy kb este fele. Ő viszont fogja magát és rám mászik napközben és ha úgy van és nekem momentán nincs kedven szexszelni vele, akkor hisztizik.

És minden máson is hisztizik. Ha egy program le van mondva, ha megváltozik, ha bármi nem úgy történik, ahogy ő akarja, akkor jön a hisztike és nem lehet vele beszélni.


Igaz most csak a negatív dolgokat írtam le. És így nem feltétlenül lehet megmondani, hogy mit tanácsoltok, de légyszíves segítsetek :)


Előre is köszönöm :)


18/f (barátnő 16/l



2014. aug. 31. 22:53
1 2
 1/19 anonim válasza:
Hát, ennek előbb utóbb vége lesz. A saját érdekedben minél előbb.
2014. aug. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
35%

#1 nek igaza van

Amúgy legalább szeret téged nekem ebből az jön le. Meg majdnem minden párkapcsolatban ez van hogy összejöttök és onnétól kezdve csak zabál a hölgy.:D De legalább örülnél neki hogy szeretkezni akar.

Inkább beszéld ezt meg vele én azt mondom.

2014. aug. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Dobbants. Energiavámpír lány. És ezt nőként mondom. Találsz jobbat, kedvesebbet, elviselhetőbbet. Tök rendes kissrácnak tűnsz (bocs, nekem fiatalka vagy, de a korosztályodban ritka a normális, ahogy látom), ne pazarold az időd egy drámakirálynőre. Neki még nem való a kapcsolat, majd benő a feje lágya és rájön, hogyan kell viselkedni. Lehet, hogy 20 év múlva lesz ez, ne várd ki.
2014. szept. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
16 éves a lány!Miből gondolod,hogy felnőtt nő módjára tud viselkedni?Ő még gyerek és úgy is viselkedik!
2014. szept. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

Már ne haragudj, de a barátnőd egy hisztis p*csa. Én az első pár hiszti után ott hagytam volna, pedig én is lány vagyok. Mi az, hogy halassz egy évet, mert ő nem hajlandó távkapcsolatban élni? Meg nem mehetsz egy el a haverokkal sehova egyedül és rá se nézhetsz egy lányra se. Hűséget fogadsz nem vakságot.... én is és a barátom is megnéz lányokat, fiúkat, de nem látványosan, hogy majd kiesik a szeme. De általában együtt figurázzuk ki az éppen látottat, hogy "annak csajnak kilógott a feneke olyan kicsi rövidnadrágot vett fel", meg "fú, hát ez a csaj se szégyenlős, és tuti nem volt rajta bugyi". Sőt, volt már olyan, hogy én fordultam egy csaj után, hogy tényleg jól látom-e amit látok... :D Járunk külön-külön a baráti körünkkel sörözni, programokra, de nem a közös idő rovására és nem vagyunk féltékenyek, mert van köztünk egy olyan dolog, ami nálatok nincs meg, úgy hívják bizalom. Ráadásul a barátnőd önző is. Milyen dolog az, hogy ha neked nincs kedved, akkor is rádmászik és hisztizik ha nem kapja meg? Komolyan úgy viselkedik, mint egy elkényeztetett 4 éves. Minden csak nem felnőtt és nem is nő.


Lehet vannak szép oldalai a kapcsolatotoknak, de kérdés, ezt a sok negatív dolgot elfedik? Mert szerintem nem. Én biztos kidobnám, hogy végre élvezhessem a fiatalságom. Ráadásul még most mész egyetemre. Ott első évben a tanuláson kívül hatalmas hangsúlyt kap a kapcsolatépítés (ami sok esetben buli és piálás alatt történik). Azokból a kapcsolatokból fogsz "élni" a következő években. Én anno megszívtam, egy hasonló elnyomó pasi miatt kihagytam, már a gólyatáborért hisztizett de ott még erős voltam és csak azért is elmentem. De mégse tudtam úgy élvezni, mint mások, viszont ott ismertem meg a mostani legjobb barátnőm, akivel azóta is jóban rosszban együtt vagyunk, végig rugdostuk egymást a nehezebb vizsgákon (mérnök szak) és lelki támaszt nyújtottunk amikor kellett. Ráadásul ő jobb volt a jegyzetszerzésben, mint én. Nélküle szerintem még mindig az alapozó tárgyakat csinálnám... :D Tehát ugyan elkanyarodva az eredeti kérdéstől, ne engedd neki, hogy elszigeteljen a világtól!

2014. szept. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
szerintem túl fiatal, agyilag mindenképpen ..a súlya meg..hát magától is éreznie kéne magán lassan hogy vissza kéne változni..ha más nem akkor mondjad neki
2014. szept. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és hogy egyáltalán elolvastátok a kérdésemet :) mikor összejöttünk még normális, érett gondolkodású lánynak tűnt (már amennyire ez a mai tizenévesektől elvárható) de sajnos nagyon megváltozott azóta :( és így úgy tűnik tényleg jobb ha szakítunk :(
2014. szept. 1. 16:06
 8/19 anonim válasza:

Én pl nemrég szakítottam a barátommal,mert ő is egyfolytában féltékenykedett,és semmit nem tehettem anélkül h ne kelljen tudnia róla. Egyszer elmentem haverokkal bulizni kicsit,és közölte velem hogy 7nél tovább nem maradhatok. Mondanom se kell hogy mikor elmondtam neki hogy kb este 11kor léptünk le a buliból úgy nézett rám mint aki rajtakap h megcsalom,percekig nem volt hajlandó a szemembe nézni,vagy hozzám érni. Ha levittem a kutyámat és nem fogtam a kezét mert a póráz volt nálam meg volt sértődve. Asszem ennyi elég hogy szemléltessem a problémát. Beszélj vele minél hamarabb hogy pár dolgon változtatni kéne mert sajnos ennek így nem lesz jó vége :/

16/L,17/F

2014. szept. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
igen a kézfogásos megsértődős dolog is működik nálunk is :( legközelebb ha tudunk akkor leülünk és megbeszéljük a dolgot... de már látom, hogy mi lesz belőle a végén
2014. szept. 2. 17:16
 10/19 anonim ***** válasza:
:)
2014. szept. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!