Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik így? Ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így? Ha már nem akar velem lenni miért nem mondja meg?

Figyelt kérdés

Két napja összevesztünk a barátommal egy másik lány miatt,akit talán még mindig nem tudot elfelejteni.

Tegnap azt írta délelőtt nem haragszik,nagyon szeret és én vagyok az a nő akit akar ezt biztosan tudja. De este mikor beszéltünk megint flegmázott velem,csúnyán beszélt,sértegetett pedig én most tényleg egy rossz szót nem szóltam,próbáltam volna megbeszélni a problémát és helyrehozni . Két napja hívom de kinyomja ,szemmel láthatóan nem akarja megoldani, megbeszélni, inkább fogta magát és elment,nem jelentkezik. Nekem ebből már elegem lett és megírtam neki,hogy vagy úgy viselkedik mint egy felnőtt férfi és megoldjuk ezt vagy akkor ennyi volt és örökre elveszít . De a válasz csak kötekedés volt,engem ostorozott. Olyanokat írt én játszom az agyam. Írtam most neki egy utolsó levelet amiben inkább fogtam magam és akkor azt mondtam legyen vége és töröltem az alkalmazást ahol beszéltünk.


Most nem tudom mi van. Miért ilyen? Miért nem mondja el ha már nem akar velem lenni? Mindig inkább eltűnik. Eddig mindig jelentkezett és kibekültünk de most biztos nem fog:'( két napja ez megy. Pedig együtt akartunk élni....



2014. szept. 6. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Jobban jársz ha szakítasz vele. Ez így nem kapcsolat, hogy kinyomom, meg eltűnök a barátnőm elől, ahelyett hogy megmondanám neki mi bajom is van.

Megbeszélni kéne a problémákat, nem elmenekülni előlük, és bántani azt, aki szeret engem és megpróbálná megoldani az egészet.

2014. szept. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Flegmázott,csúnyán beszélt,sértegetett" Ez tényleg egy boldognak igérkező kapcsolat! Tényleg erre vágysz?????
2014. szept. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most hagyjad nyugton, hagy jöjjön rá mit is akar. Ha szeret és kellesz neki keres, ha nem nem.

Ne keresd! Lehet nehéz, de akkor se.


Most én is erre várok...

2014. szept. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!